EESTI RASKEMUUSIKABÄND GORESOERD AVALDAB 30. APRILLIL VIDEOSINGLI “NÕIARING”

Foto: Erlend Štaub

Eestikeelset raskemuusikat viljelev kollektiiv Goresoerd avaldab 30. aprillil värske videosingli “Nõiaring”. Lugu on valminud koostöös Talbotist tuntud produtsendi Magnus Andre ja Soome plaadifirmaga Inverse Records.

Goresoerd on tegutsenud juba 2004. aastast. Selle aja jooksul on tormi keerutatud nii Baltikumi kui ka Euroopa tuuridel, üles astutud nii kodumaistel kui ka lähinaabrite suurimatel metalfestivalidel. Suurim neist eelmise aasta suvel Soomes, Rockfestil. Märkimata ei saa jätta ülesastumisi suurfestivalidel nagu Tuska Open Air, Devilstone Open Air ja loomulikult ka kodumaisel festivalil Hard Rock Laager.

Tuuritatud on koos selliste suurnimedega nagu Napalm Death, Stam1na ja Skalmöld.

“Kurb, et aastal 2020 on muusikute ja eriti tuuritamistega omad plaanid ning uue loo lives ettekandmine on lükkunud teadmatusse tulevikku,” kommenteerib bänd. “Kõik edasised plaanid on pandud ootele ja saab vaid heldimusega meenutada mis tunne oli pärislava. Võimust on võtnud köögi-lived. Goresoerd aga veel oma kontserdiga veebi kolida ei plaani ja pakub lohutuseks oma 30. aprillil, neljapäeval, ilmuvat videosinglit “Nõiaring”, mis pakub nii silma- kui kõrvakõdi. Küllap saab siis varsti ka päriselt müristada!”.

Video montaaži ja pildikeele eest vastutab Jalmar Väin, üles aitas filmida Andre Allik. Valguslahendus Cuu Clubilt ja meeleolu Tanker Brewerylt.

Vaata väikest õrritusklippi muusikavideo “Nõiaring” kaadritagusest melust:

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.