📊 MUUSIKAPLANEEDI TOP 10: KONKURENDID EI KUKUTANUD SORUST KA SELLEL NÄDALAL LIIDRIKOHALT

Uue nädala algus tähendab ka MuusikaPlaneedi edetabeli uut paremusjärjestust, järjekorranumbriga 251. Pingerea tipust leiame neljandat korda järjest rockmetal’i bändi Sorus loo “Läbi hundi silmade”, mis kogus meie TOP 10 gallupis 22,69% häältest.

“Läbi hundi silmade” tuli välja eelmisel kuul ja räägib meie esivanematest, kes on pidanud mitmeid sajandeid ebaõiglust taluma. “Aga muretsemiseks pole põhjust, sest nagu igal muinasjutul on õnnelik lõpp, on nii ka sellel loo puhul, kuna esivanemad saavad lõpuks koju tagasi,” kommenteeris Sorus singli ilmudes, vihjates ka meie praegusele raskele olukorrale.

MuusikaPlaneedi edetabeli veterani, 23 nädalat paremate seas figureerinud Anne Veski positiivset laulu “Imeväärne aeg” toetas seekord 17,91% hääletajatest, mis tähendab kerkimist astme võrra teiseks. Eelmise aasta oktoobri lõpus ilmunud laulu autorid on Armin Velgre ja Leelo Tungal. 

Kui ansambli Hurax ühepoolsest armastusest jutustav singel “1000 tähte” saavutas oma esimesel tabelinädalal kolmanda positsiooni ja oli eelmisel korral teine, siis loogilise sammuna oleks ju seekord võinud tulla esikoht? Paraku on Sorusele ja Anne Veskile praegu raske vastu astuda, seetõttu kuulub palale igati tubli kolmas plats. 

Edasipääsevasse esiviisikusse hääletati veel ka kaks uustulnukat. Laulja-laulukirjutaja Johanna Randmanni esitatud “Sa ju”, mis on neiu kolmas singel plaadilt “Mina”, saavutas neljanda ja mõminaräppari nublu koroonahitt “croissantid” viienda koha. 

 

MuusikaPlaneedi TOP 10 #251 (20. aprill):

1 (1) [4] Sorus “Läbi hundi silmade” (22.69%)
2 (3) [23] Anne Veski “Imeväärne aeg” (17.91%)
3 (2) [3] Hurax “1000 tähte” (16.72%)
4 UUS [1] Johanna Randmann “Sa ju” (12.54%)
5 UUS [1] nublu “Croissantid” (11.34%)

6 (4) [4] Khai “Who Are You” (6.87%)
7 UUS [1] Merlyn Uusküla “Kaks meetrit” (5.07%)
8 UUS [1] Must Hunt “Restart” (3.28%)
9-10 UUS [1] Jarek Kasar & Valter Soosalu “2 m” (1.79%)
= (5) [2] Trad.Attack! feat. Vaiko Eplik “Armasta mind” (1.79%)

Hääli: 335 (aitäh!)

Nagu reeglid ette näevad, pääsevad igal nädalal edasi esiviisikusse hääletatud laulud ja neid asuvad ründama viis uustulnukat. Seekord astuvad võistlustulle ainult eestikeelsed lood: 

∙ Anne Loho “Sinise leegiga”
∙ Henry Laks “Mis tulnud vaevaga”
∙ Männiste Perebänd “Ootan Sind, kallis”
∙ Sunlight “Uus päev”
∙ Supernova “Proovida võid”

Värske gallup ootab hääli lehe paremas servas (mobiiliversiooni puhul lehe allosas) ja läheb lukku pühapäeval, 26. aprillil kell 23.59. Tuld! 🔥

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.