KUULA: 15-AASTANE R&B ARTIST LÖÖB LAINEID OMA ESIMESE LOOGA!

Cäthy Meriküla avaldas esmaspäeval oma esiksingli “Ei anna alla” koostöös räppar MAAKUU’ga.

Laul oli YouTube’i keskkonnas olnud vaevalt tund aega, kui juba oli noore artisti töötulemuseks 400 kuulamist, hunnikus erinevaid reaktsioone ja tohutul hulgal jagamisi. Kas tegemist on meie oma Eesti Selena Gomezi või mõne teise “lapsstaariga” seda näitab aeg. Igatahes üks asi on kindel. Cäthy Meriküla on sisenenud jõuliselt Eesti muusika areenile, ning ei kavatse siit enam lahkuda. Tehkem teed 15-aastasele Rapla tüdrukule!

Cäthy: “Ma olen lummatud sellest, mis toimub. Nii palju positiivseid inimesi ümberringi ja nii toredat vastukaja me ausalt öeldes ei oodanud, kuna tegemist on üsnagi sünge looga.”

MAAKUU: “Meil on hea meel, et inimesed saavad loo teemast aru ja samastuvad sellega samamoodi. See näitab, et laulukirjutamine kui selline läks asja ette. Muideks Cäthi kirjutas oma salmi täiesti ise ja viisi samuti. Ütleks, et tegemist on ühe andekaima noorega, kellega ma koos töötanud olen. Õnneks ei jää see koostöö veel viimaseks, sest juba üsna pea on valmimas ka midagi tõeliselt positiivset ja suvist.”

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.