ANSAMBEL SUNLIGHT JÄTKAB NELJALIIKMELISENA

Kaasahaaravat tantsumuusikat viljelev ansambel Sunlight teatas eelmisel nädalal sotsiaalmeedias, et kollektiiv jätkab neljaliikmelisena, ilma solisti Kristo Pokata. Poka sõnul tuli uudis bändist väljaviskamisest talle suure üllatusena.

“Käes on imeline kevad, taevas särab kuldne päike, uus energia, uus hingamine ja aeg muutusteks küps. Ka meie bändis puhuvad uued kevadtuuled. Uus kontseptsioon. Jätkame neljakesi,” seisab Sunlight’i Facebooki postituses. “Meie fänne ootab väga tore üllatus. Varsti kuulete, varsti näete!”.

Paar tundi pärast teadaannet kirjutas Kristo Poka oma Facebooki kontol, et tema jaoks tuli ansambli otsus üllatusena. “Kallid fännid ja sõbrad! Iga lõpp on millegi uue algus. Ansambel Sunlighti otsus jätkata bändi neljaliikmelisena tuli mulle sama suure üllatusena nagu Teilegi. Kuid kurvastamiseks ei ole kindlasti põhjust, sest eks meie kõigi elus tuleb ette olukordi, kus ühiselt seatud eesmärgid ja visioonid enam ei ühti, tuleb teha valikuid ning edasi liikuda. Mul ei ole kindlasti plaanis teid hüljata ega maha jätta, sest iga lõpp on millegi uue algus. Hoidke silmad ja kõrvad lahti ning kohtume taas! Soovin oma endistele bändikaaslastele ilusat suve ning lennukaid ettevõtmisi.”

Sunlight alustas tegevust 2016. aasta lõpus ja sellele panid aluse Raadio Elmar saatejuht Lauri Hermann ja WAF-kooli taustaga Kristo Poka. Praegu kuuluvad bändi koosseisu Kalmer Neidla, Lauri Hermann, Kristjan Reinvee ja Sven Schmeiman.

Vaid nädal enne uudist Kristo Poka ansamblist lahkumisest laadis Sunlight YouTube’i üles muusikavideo laulule “Ma loodan”, kus tehti tagasivaade eelmise aasta suvesse ja näidati ansambli üht tavapärast toredate esinemistega päeva:

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.