UUDO SEPP ANNAB REEDEL VÄLJA UUE SINGLI

Telesaate “Eesti otsib superstaari” 7. hooaja võitja ning Eesti Laul 2020 finalist Uudo Sepp teatas sotsiaalmeedias, et annab sellel reedel välja uue singli.

3. aprillil ilmuv laul kannab nime “Sober”. Kuigi Uudo on ka varem sellenimelisest laulust rääkinud, siis veidi segadust tekitas tema 22. märtsi õhtul toimunud veebikontsert, kus noormees teatas, et tema järgmiseks singliks saab hoopiski “Pray”.

Nagu me juba kirjutanud oleme, polnud kahtlust, et “Pray” on kirjutatud ja pühendatud Uudo pruudile Kelly’le, kellega laulja tutvus eelmisel aastal Selveri poes. Lugu “Pray” algab sõnadega: “Do you remember the supermarket where we met?”

AGA! Esmaspäeval, 30. märtsil tuli uudis selle kohta, et Uudo on Kellyst lahku läinud. Täna pärastlõunal oli Uudol fännidele siiski ka rõõmusõnum, nimelt jagas laulja sotsiaalmeedias sellist pilti: 

Lugu “Sober” valmis Uudo Sepal koos Andrei Zevakiniga, kellega sündis ka Eesti Laulu finaali jõudnud “I’m Sorry. I Messed Up”. Uue singli kohta rääkisid kutid, et laul on armastuse sellisest küljest, millest pigem ei räägita, aga on ometi päevakorras.

Uudo Sepp ja Kelly Kivimaa Eesti Laulu finaalis (29.02.2020)

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.