📊 MUUSIKAPLANEEDI TOP 10: MÄRTSIKUU VIIMASE TABELI VALLUTAS ANSAMBEL SORUS

Uus nädal tõi MuusikaPlaneedi TOP 10-nele uue esinumbri. Nimelt napsas liidrikoha ansambel Sorus, seda oma dramaatilise looga “Läbi hundi silmade”

Soruse loo poolt hääletas 24,58% vastanutest ning pala räägib meie esivanematest, kes on pidanud mitmeid sajandeid ebaõiglust taluma.

“Aga muretsemiseks pole põhjust, sest nagu igal muinasjutul on õnnelik lõpp, on nii ka sellel loo puhul, kuna esivanemad saavad lõpuks koju tagasi,” märkis bänd, vihjates ka meie praegusele raskele olukorrale.

Positsioonile #2 maandus Karl-Erik Taukari tutikas hitt “Kuule”, mis meie tabelis kolmandat nädalat ja võrreldes möödunud korraga atme võrra ülespoole roninud. Laul on hetkel kolmandal platsil raadiotes Elmar ja Kadi ning üheksas Kanal 2 muusikatabelis Eesti TOP 10.

MuusikaPlaneedi pingerivi esikolmikule paneb punkti elektroonilise popmuusika artisti Khai lugu “Who Are You”, mille puhul on tegemist lauljatari viimase singliga enne täispika albumi avaldamist.

Khai iseloomustab uut singlit kui sõnade poolest väga minimalistlikku, aga samas sügavamõttelist pala: “Lugu räägib soovist leida endas see osa, mis oskab iseennast armastada. See küsib, kes sa oled praegu ja kelleks oled saamas?”.

Meie tabelis pääsevad edasi veel ka Anne Veski esitatud “Imeväärne aeg”, mis siin vastu pidanud juba 20 nädalat ning eelmise nädala esikohalt viiendaks langenud ansambli N.O.O.B lugu “Kaugetel teedel”.

 

MuusikaPlaneedi TOP 10 #248 (30. märts):

1 UUS [1] Sorus “Läbi hundi silmade” (24.58%)
2 (3) [3] Karl-Erik Taukar “Kuule” (19.53%)
3 UUS [1] Khai “Who Are You” (13.47%)
4 (2) [20] Anne Veski “Imeväärne aeg” (11.45%)
5 (1) [4] N.O.O.B “Kaugetel teedel” (9.09%)

6 UUS [1] Viinerid “Nakatus” (8.08%)
7 UUS [1] Indrek Ventmann “Für koroona” (5.72%)
8 UUS [1] Daniel Levi “Uncle John” (4.38%)
9 (5) [2] AG x Beebilõust “Narkomaan” (2.02%)
10 (4) [2] lambandaz “See öö” (1.68%)

Hääli: 297 (aitäh!)

Igal nädalal pääsevad edasi esiviisikusse hääletatud laulud ja neid asuvad ründama viis uustulnukat. Seekord astuvad võistlustulle: 

∙ Curly Strings “Mind nad kätte ei saa”
∙ Gerli Padar “Abielunaise blues”
∙ Hurax “1000 tähte”
∙ Metsakutsu “Ebakindluse kuningad”
∙ Männiste Perebänd “Ootus rannal”

Värske gallup ootab hääli lehe paremas servas (mobiiliversiooni puhul lehe allosas) ning läheb lukku pühapäeval, 5. aprillil kell 23:59. Tuld! 🔥

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.