KANAL 2 MUUSIKATABELIS EESTI TOP 10 TEGI TAAS PUHTA TÖÖ TANEL PADAR

Kanal 2 uudistemagasini “Reporter” muusikatabelis Eesti TOP 10 pole nädala jooksul suuri muudatusi toimunud. Esikolmiku laulud püsivad kenasti oma kohtadel, seega on esimene jätkuvalt Tanel Padari esitatud “Sinu aeg”, teine Jaagup Tuisu “Beautiful Lie” ja kolmas Trafficu “Üks kord veel”. 

Tanel Padari eelmine singel “Tartust Pariis” ilmus vaid 4,5 kuud enne laulu “Sinu aeg” avaldamist. Padar kommenteeris seda järgmiselt: “Tavaliselt ei ole kombeks toimivale loole nii kiiresti uut materjali peale anda, aga olukord nõudis seda. Pakuti suurepärast võimalust esitleda midagi uut suure vaatajaskonnaga Eesti Laulu finaalis ja tuli kiiresti reageerida.”

Uus lugu “Sinu aeg” sündis mitmete muusikute koostööna ning katsetati erinevaid vorme. Padar lisas, et talle meeldib flirtida erinevate stiilidega ning lõppversioon on paljuski mõjutatud laulu tekstist, mille autoriks on üle pika aja taas Aapo Ilves. See duo on kirjutanud koos hulganisti tuntud hitte nagu “Ootab veel palju ilusaid maid”, “Tee midagi”, “Võta aega”, “Kuu on päike” jne. 

Konkursil Eesti Laul 2020 teisele kohale hääletatud Jaagup Tuisk on omakirjutatud looga “Beautiful Lie” teine ka Eesti TOP 10-ne värskes tabelis. 18-aastane Jaagup on öelnud, et kõnealuses laulus toimub tal võitlus iseendaga. “See periood kui ma loo kirjutasin, oli minu elus tohutult raske. Ma kuulasin sellel ajal väga palju erinevat muusikat, see oli mu lohutus. Nagu kõik artistid ja laulukirjutajad, olin ka mina kindlasti mõjutatud muusikast mida ma sellel ajal kuulasin ja mida ma armastan. Üks asi mida ma öelda saan, on et oma loo kirjutasin ma oma valust.”  

Kanal 2 uudistesaate musatabeli kolmandalt platsilt leiame taaskord ansambli Traffic singli “Üks kord veel”. Bändi solist Silver Laas on loo sisu kommenteerinud järgmiselt: “Peale lahkuminekut hakkad kahtlema, kas see oli ikka õige otsus. Mõtled, et kui oleks üks kord veel koos, oleks ehk selgem see pilt. Samas üks kord veel on ka see, et Stig [Rästa] on Trafficuga üle mitme aasta [Eesti Laulu] laval.”   

 

Kanal 2 saate “Reporter” muusikatabel Eesti TOP 10 (27. märts):

1 (1) [3] Tanel Padar “Sinu aeg”
2 (2) [5] Jaagup Tuisk “Beautiful Lie”
3 (3) [13] Traffic “Üks kord veel”
4 (5) [2] Egert Milder “Georgia (On My Mind)”
5 (4) [10] Black Velvet & Koit Toome “2020”
6 UUS [1] Indrek Ventmann “Für koroona”
7 UUS [1] Wild Disease “Petsin end”

8 (6) [2] STEFAN feat. INGA x Gevin x Fredi “Without You”
9 (7) [3] Karl-Erik Taukar “Kuule”
10 UUS [1] Puuluup “Käpapuu”

Iga nädal lendavad kolm kõige vähem punkte saanud lugu tabelist välja. Nende asemele tulevad uued lood, mis alles jäänud seitsmega võistlema hakkavad. Seekord astuvad võistlustulle:

∙ Curly Strings “Mind nad kätte ei saa”
∙ Hurax “1000 tähte”
∙ Sibyl Vane “I Want You”

Järgmist pingerivi saab aidata kokku panna siin.

Lõpetuseks ka tavapärane kiire pilguheit vanadele edetabelitele. Täpselt aasta tagasi tuhises uuena esikohale ansambli The Tuberkuiloited hitt “Läänemere aknal”. Aastal 2018 valitses Eesti TOP 10-t Jüri Pootsmanni “Vihmapiisad päikest täis” ning aastal 2017 Terminaatori pala “13 sammu”. Kuna seda viimast lugu me alles eelmisel reedel meenutasime, siis kuulakem täna Pootsmanni lugu, mis valmis koostöös Sten Šeripoviga. 

“Lugu räägib sellest, kui kaks inimest on omavahel leidnud täiusliku armastuse, selllise tunde, mil oled järsku nii õnnelik, et avastad, et ei oota enam midagi, loeb ainult praegune hetk,” ütles Jüri Pootsmann laulu “Vihmapiisad päikest täis” ilmudes ja tõdes, et võibolla ainult korraks näib, et maailm on valmis.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.