KANAL 2 MUUSIKATABELIS EESTI TOP 10 LÕI PLATSI PUHTAKS TANEL PADARI ESITATUD “SINU AEG”

Kui eelmisel reedel avaldatud Kanal 2 muusikatabelis Eesti TOP 10 paiknes Tanel Padari singel “Sinu aeg” uue tulijana teisel kohal, siis nädalaga on lugu hüpanud ühe astme võrra ülespoole, asudes nüüd pigereas positsioonil #1!

Tanel Padar esitles singlit “Sinu aeg” 29. veebruaril toimunud Eesti Laulu finaalis ning seda on praeguseks YouTube’is kuulatud ligi 42 000 korda. Loo teksti kirjutas Aapo Ilves ning muusika autorid on Tanel Padar, Oliver Rõõmus ja Joonatan Siiman.

Väärib märkimist, et Padari eelmine singel, 2019. aasta oktoobris avalikkuseni jõudnud “Tartust Pariis” hääletati oma 22. tabelinädalal 9. platsile ja see tähendab seda, et selle armastusloo teekond Eesti TOP 10-nes on nüüd lõppenud.

Tanel Padari järel asub teisel kohal Jaagup Tuisu esitatud “Beautiful Lie”, mis saavutas Eesti Laul 2020 konkursil tubli teise koha. Ka kolmas tabelilugu on pärit samalt võistluselt – Trafficu “Üks kord veel” platseerus Eesti Laulul viiendaks.

 

Kanal 2 saate “Reporter” muusikatabel Eesti TOP 10 (20. märts):

1 (2) [2] Tanel Padar “Sinu aeg”
2 (4) [4] Jaagup Tuisk “Beautiful Lie”
3 (1) [12] Traffic “Üks kord veel”
4 (3) [9] Black Velvet & Koit Toome “2020”
5 UUS [1] Egert Milder “Georgia (On My Mind)”
6 UUS [1] STEFAN feat. INGA x Gevin x Fredi “Without You”
7 (7) [2] Karl-Erik Taukar “Kuule”

8 (5) [3] Black Velvet & Koit Toome “2020 (remix)”
9 (6) [22] Tanel Padar “Tartust Pariis”
10 UUS [1] Kenneth Rüütli “Tuul”

Iga nädal lendavad kolm kõige vähem punkte saanud lugu tabelist välja. Nende asemele tulevad uued lood, mis alles jäänud seitsmega võistlema hakkavad. Seekord astuvad võistlustulle:

∙ Indrek Ventmann “Für koroona”
∙ Puuluup “Käpapuu”
∙ Wild Disease “Petsin end”

Järgmist pingerivi saab aidata kokku panna siin.

Nagu tavaks, siis seda edetabelit tutvustades teeme ka tagasivaate selle kohta, millised laulud olid siin tipus aasta ja paar tagasi. Aastal 2019 valitses Eesti TOP 10-t Lumevärvi & INGA ühine hitt “Milline päev”, 2018. a. hüppas uuena tippu ansambli Põhja-Tallinn lugu “Tagavaraplaan” ja kolm aastat tagasi oli kõige popim Terminaatori meelelahutajate elust pajatav pala “13 sammu”: 

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.