ORELIPOISS ANNAB APRILLI ALGUSES VEEL ÜHE VEEBIKONTSERDI

Sel kolmapäeval toimus Facebooki vahendusel Jaan Pehki ehk Orelipoisi kahetunnine kontsert, mida jälgis tipphetkel 3800 inimest. Pehk ütles Vikerraadiole antud intervjuus, et plaanib aprillis veel ühe sotsiaalmeedias edastatava esinemise teha.

Tänaseks päevaks on Orelipoisi veebiesinemist vaadatud Facebookist kokku 89 000 korda. Jaan Pehk rääkis Vikerraadiole antud telefoniintervjuus, et virtuaalkontserdi mõttele tuli ta koos oma elukaaslasega. “See oli suhteliselt spontaanne, mõte tuli 1-2 päeva varem. Sotsiaalmeedias sai sellest natukene märku antud ja oh üllatust, jutt hakkas kulutulena levima. Oli palju jagamisi, ilmusid artiklid, ukse taga käisid telekaamerad – kedagi ma tuppa ei lasknud, nad tegid ukse taga väikseid saateklippe. Nii see juhtus, et vihmasel õhtul said paljud inimesed vaadata kontserti ja olla selle saatel mõnusalt ja hubaselt,” kommenteeris Pehk.

Lisaks laulude esitamisele luges Jaan Pehk oma veebikontserdil luulet ja toimus auhindadega viktoriin. Esinemise ajal sai muusik teada, et teda vaatab ka president Kersti Kaljulaid ning see oli tema jaoks meeldiv üllatus ja au.  

Kuigi kontserti sai nautida igaüks ja selle eest maksma ei pidanud, oli võimalus muusikut ka rahaliselt toetada. Pehk ütles Vikerraadiole, et toetajaid oli ja tulemusega võib rahule jääda. Aprilli alguses plaanib ta teha järgmise veebikontserdi. “See tuleb täiesti teistmoodi, aga las jääb praegu saladuseks,” märkis ta. 

Orelipoisi veebikontserti saab järelvaadata siit:

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.