5MIINUST JA WATEVA ESINEVAD TÄNA SIMPLE SESSIONI JÄRELPEOL

Tallinnas, Kultuurikatlas toimub täna, 7. veebruaril Simple Session Live Night, mis on osa sel nädalavahetusel toimuva ekstreemspordivõistluse legendaarsetest järelpidudest. Õhtu peaesinejad on 5Miinust ja WATEVA, lisaks astuvad plaadimasinate taga üles Muul, Curlykills ja Mirson.

Kui Simple Session tähistab sel aastal 20. sünnipäeva, siis Live Night peoformaat toimub tänavu teist korda. “Meil tuli eelmise aasta Live Nighti päeval uus laul välja, siis me vaibisime seda. Rahvas oli tore ja hea energia oli,” meenutab 5Miinuse liige Estoni Kohver eelmise aasta Live Nightil ülesastumist. “Täna saavad inimesed tõenäoliselt märjaks, higiseks ja nagu meil kombeks, lennutame midagi rahvasse. Olge ettevaatlikud!”

“Järelpidude puhul on oluline, et esineja suudaks hoida laval üleval Simple Sessionile omast energiat,” räägib Simple Sessioni järelpidude korraldaja Philip Nikolajev. “WATEVA ja 5Miinust on minu meelest hetkel ainsad, kes oma muusika ja lavalt publikusse kanduva energiaga ka välismaa publiku pahviks löövad.”

Simple Sessioni järelpidudele omaselt on õhtult oodata positiivset emotsiooni ja rohkelt energiat. Lisaks 5Miinusele astuvad üles kõrge lennuga elektrooniline duo WATEVA ning Muul, Curlykills ja Mirson plaadimasinate taga.

Simple Session Live Night toimub täna, 7. veebruaril algusega kell 22.00 Tallinnas, Kultuurikatlas ja on osa Simple Sessioni ametlike järelpidude programmist. Piletid alates hinnaga 18€ on saadaval Ticketeri keskkonnas ja kohapeal. Lisainfot leiab Facebookist.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.