HÄÄLETA: MILLISED EESTI LAUL 2020 POOLFINAALIDESSE JÕUDNUD LOOD SULLE MEELDIVAD?

Konkursi Eesti Laul 2020 poolfinaalid ja finaal lähenevad meeletu kiirusega ja täpselt kuu aja pärast, 29. veebruaril saamegi teada, milline lugu esindab meid tänavusel Eurovisiooni lauluvõistlusel Rotterdamis. Eelmise aasta novembri lõpus kui kõik Eesti Laulu poolfinalistid olid värskelt avaldatud, tegime ka MuusikaPlaneedis küsitluse, kus uurisime millised laulud meie lugejatele meeldivad. Nagu me juba toona lubasime, siis ühe korra teeme selle küsitluse veel – vahetult enne poolfinaalide algust, et näha kas aja jooksul tuttavamaks saanud lugude paremusjärjestus on muutunud. Nüüd, mil poolfinaalideni on jäänud 2 nädalat, ongi aeg lubadus teoks teha!

Niisiis, reastasime lehe paremasse serva (mobiiliversiooni puhul asub hääletus lehe allosas) üles kaks gallupit – esimese ja teise poolfinaali kohta. Et olukorda lihtsamaks teha, ei pea valima ainult kõige paremat laulu vaid toetada saab nii paljusid poolfinaliste kui heaks arvate, aga ainult ühe korra. Mõlemad gallupid lähevad lukku 12. veebruaril kell 18:00 ja tulemused teeme teatavaks vastavalt poolfinaali toimumise päevale, ehk siis 13. ja 15. veebruaril. 

Mida muud kui – aktiivset hääletamist! 🙂

Kõiki tänavusi poolfinaliste saab kuulata siit (nimekirja avamiseks klikka video üleval paremas ääres olevale kirjale 1/24):

2 kommentaari

  1. Jaan Võsu ütleb:

    Kõik on toredad v.a renate ja sünne valteri.

  2. Anonüümne ütleb:

    Inga ja Merilin on mu vaieldamatud lemmikud

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.

%d bloggers like this: