EESTI MUUSIKAAUHINNAD 2020 ESINEJATE HULKA LISANDUSID ANNA KANEELINA, RITA RAY, THE SWINGERS, ARIADNE, GRAM-OF-FUN, VILLEMDRILLEM NING CLICHERIK & MÄX

Järgmisel reedel, 24. jaanuaril toimuva suurejoonelise Eesti Muusikaauhinnad 2020 gala esinejate nimekirja lisandusid muusikaauhindadel kõige enam nomineeritud artistid Anna Kaneelina ja Rita Ray, popmuusik Ariadne, Eesti number üks showbänd The Swingers, soul-funk-pop ansambel Gram-of-Fun, pop-räppar villemdrillem ning räpiduo Clickerik & Mäx. Lisaks astuvad üles juba varem väljakuulutatud Trad.Attack!, 5MIINUST, STEFAN ja Liis Lemsalu.

“Eesti Muuusikaauhinnad on terve Eesti muusikasektori aasta suursündmus ning korraldajad koostöös artistidega soovivad alati lavale tuua parimad lood ning pöörasemad lavashow’d. Tänavune muusikaauhindade gala on taaskord väga uhke esinejate nimekirjaga, kus laval võib näha nii tuntud popartiste kui ka tõusvaid tähti,“ sõnas Eesti Fonogrammitootjate Ühingu juhatuse liige Danel Pandre.

Eesti Muusikaauhindade galal astuvad esmakordselt üles tänavu kõige rohkem nominatsioone kogunud Anna Kaneelina ja Rita Ray. Muusik Anna Pärnoja ehk artistinimega Anna Kaneelina on laulja ja laulukirjutaja, kelle debüütalbum “Anna Kaneelina” ilmus möödunud aasta veebruaris. “See, et olen nomineeritud ning mul on võimalus Eesti Muusikaauhindade laval üles astuda tähendab minu jaoks väga, väga palju. Natuke on ikka veel tunne, et see kõik on uni! Mu sees on siiras tänutunne ja elevus,” lausus Anna Kaneelina. Kristi Raias ehk Rita Ray on Eesti souli-maailma tõusev täht, kelle debüütalbum “Old Love Will Rust” nägi päevavalgust vaid mõned kuud tagasi.

Aasta muusikasündmusel toimub ka popartisti Ariadne uhiuue singli “Queen of My Own” live-esmaesitlus. “Olen muusikaauhindu jälginud väga pikalt ja iga kord kaasa elanud. See, et saan see aasta muusikaauhindadel ise esineda ning oma uut singlit esmakordselt live’is esitada, tähendab mulle väga palju,” lausus Ariadne.

Lavalaudadel püüab pilku ka üha enam populaarsust koguv soul-funk-pop ansambel Gram-of-Fun, kes andis möödunud suvehakul välja EP “Second Breakfast”. “Väga tuus, et korraldajad meie higi ja vaeva eelmisel aastal tähele panid ja meid kaasasid. Kindlasti ei vea me kuulajaid alt,” ütles bändiliige Dr.PhilGood.

Uhke lavashow’ga on lubanud publikut üllatada ka särtsakate live-esinemiste poolest tuntud showbänd The Swingers, räpiduo Clickerik & Mäx ning Eesti muusikamaastikul kanda kinnitav pop-räppar villemdrillem.

Lisaks astuvad Eesti Muusikaauhindadel üles Trad.Attack!, 5MIINUST, STEFAN ja Liis Lemsalu.

Eesti Muusikaauhinnad 2020 toimub 24. jaanuaril Saku Suurhallis. Kokku jagatakse Eesti muusikamaailma ihaldatumaid auhindu 17 kategoorias. Õhtut juhib Trad.Attack!.

Piletid on müügil Piletilevis.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.