TELESAATE “REPORTER” MUUSIKATABELI EESTI TOP 10 PANI NELJANDAT KORDA KINNI UKU SUVISTE ESITATUD “WHAT LOVE IS”

Kanal 2 uudistemagasini “Reporter” muusikatabelis Eesti TOP 10 hääletati neljandat nädalat järjest esikohale 37-aastase Uku Suviste lugu “What Love Is”, mis on ka konkursi Eesti Laul 2020 poolfinalist.

Lisaks Ukule endale on loo “What Love Is” autoriks ameeriklanna Sharon Vaughn ja pala produtseeris kreeklane Dimitris Kontopoulos.

Uku Suviste osalusega laul asub ka Eesti TOP 10-ne teisel platsil, sest sealt leiame ansambli Põhja-Tallinn detsembris avalikustatud hiti “Las meile jääda”, mille sõnum on põlvkondi ühendav, kokkuhoidev ja väärtustav. Loos teeb kaasa staaride paraad – Anne Veski, Pearu Paulus, Merlyn Uusküla, Uku Suviste, Uudo Sepp ja see valiti MuusikaPlaneedi lugejate poolt 2019. aasta parimaks koostöölauluks.

Auväärsele kolmandale kohale hääletati Kanal 2 musatabelis kollektiivi Traffic singel “Üks kord veel”, mille autorid on Victor Crone, Fred Krieger, Vallo Kikas ja Stig Rästa ning mis võistleb juba järgmisel kuul konkursi Eesti Laul 2020 teises poolfinaalis.

Seega näeb Eesti TOP 10-ne esikolmik välja täpselt samasugune kui eelmisel reedel.

Kanal 2 saate “Reporter” muusikatabel Eesti TOP 10 (10. jaanuar):

1 (1) [4] Uku Suviste “What Love Is”
2 (2) [3] Põhja-Tallinn feat. Anne Veski, Pearu Paulus, Merlyn Uusküla, Uku Suviste & Uudo Sepp “Las meile jääda”
3 (3) [2] Traffic “Üks kord veel”
4 (7) [17] Liis Lemsalu “Kehakeel”
5 (4) [12] Tanel Padar “Tartust Pariis”
6 UUS [1] INGA “Right Time”
7 (6) [29] Grete Paia “Kinni mind püüda saa”

8 UUS [1] Laura Põldvere “Break Me”
9 (5) [2] STEFAN “By My Side”
10 UUS [1] Ziggy Wild “Lean on Me”

Iga nädal lendavad kolm kõige vähem punkte saanud lugu tabelist välja. Nende asemele tulevad uued lood, mis alles jäänud seitsmega võistlema hakkavad. Seekordsed uustulnukad on:

  • Kruuv “Leelo”
  • Regatt “Kohtumine”
  • Syn Cole “Keep Going”

Hääletada saab siin.

Täpselt aasta tagasi juhtis Eesti TOP 10-t Elina Borni ja Jüri Pootsmanni duett “Jagatud saladus”, aastal 2018 oli sel ajal liider Tanel Padari singel “Soovin head” ning kolme aasta eest Liis Lemsalu & Metsatöllu “Ikka ju kuidagi saab”:

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.