LOE, MIDA KIRJUTASID ANNE VESKI, OTT LEPLAND, INGER JA TEISED EESTI ARTISTID MUUSIKAPLANEEDILE OMA AASTA ALGUSE LOOMINGULISTE PLAANIDE KOHTA

Täiendatud 15. jaanuaril kell 10:26 – lisatud Marek Sadama kommentaar

Aasta 2020 on täie hooga käima läinud ja kuigi aasta algus on paljudel artistidel pärast kibekiiret detsembrit rahulik, küsis MuusikaPlaneet siiski meie muusikutelt, kas neil on töös uut materjali mis võib peagi fännideni jõuda või on sellest veel vara rääkida.

Siin on muusikute vastused:

Anne Veski: Mina olen praegu keskendunud oma sünnipäeva soolokontserdi ettevalmistamisele Alexela Kontserdimajas 28.02.2020, mis meie rõõmuks on triiki välja müüdud. Pealegi tuleb 06.02.2020 minu näituse “Anne Veski tähelend” avamine Eesti Ajaloomuuseumi Maarjamäe lossis, kus näeb minu algusaastate esinemiskostüüme täies hiilguses. Ka näituse ettevalmistustöö on käsil. Uute lugudeni jõuame alles pärast seda kõike.

Vaiko Eplik: Töös on nii mõndagi. Sügiseks valmib tantsutükk lastele Vanemuise teatris ja märtsis aset leidva tuuriga seoses tegutseb taas ans. Joyguns. Lisaks on ka uus album poole peal, tööpealkiri “Halloo Veenus”.

Synne Valtri: Andsime aasta lõpus välja uue singli “Teemant” kuid jah, tõsi on, et töötame juba uute materjalide kallal ning oleme mõtetes juba veidi soojas suves. 😉 Kavatseme enne suve kindlasti veel 2 singlit välja anda. Loodame, et suudame iseenda soovidega ka sammu pidada. 😀

Ott Lepland: Hetkel veel natuke vara rääkida sellest millal jälle miskit uut kuulda saab. Aga kindlasti kevade poole on miskit tulemas.

Lepatriinu: Minul on hetkel nii et uue plaadi mõtted tiirlevad peas küll, u 4 laulu on tegemisel aga jäänud poolikuks kuna maalimine on peamiselt mu aja võtnud. 21.02 teen näituse ja kui sellega on ühel pool, siis läheb mu rõhk tagasi muusika peale ja kavatsen kuskil sügisel välja anda küll oma EP2. 😉

Rainer Ild: Hetkel võtame aega ja ei kiirusta endid takka. Meil on lindis palju muusikat, isegi paari-kolme albumi jagu, aga leiame, et ei tasu kohe muusikat avaldada lihtsalt seetõttu, et see lebab lindistatud failina kõvakettal. Õige singel või õige album ilmutab ennast ise õigel hetkel. Meie esimene album “Longero & Cheap Chips” on saanud juba rohkem kui aastaseks ning meil on hea meel näha, et me järgmine album on hakanud silmapiiril paistma. Ei tohi nüüd ka arvata, et paari kuu pärast saab uut albumit kuulata – beebi sünnini läheb veel aega. Raske on ka rääkida lapse iseloomust enne tema sündi, seega täpsema kaalu, soo, silmavärvi ja kehavedelike liikumise kiiruse anname teada, kui õige aeg on käes.

INGER: Praegusel hetkel valmistun vaikselt Eesti Laul 2020 poolfinaaliks oma looga “Only Dream”. On ka käsil uuemad lood ning loodetavasti peale Eesti Laulu kuuleb ka neid. 🙂

Marek Sadam: Tõttöelda alustame juba õige pea uute laulude lindistamist. Pean olema väga õnnelik, sest Sadamasild toob kokku järjest enam häid kuulajaid. Olen isegi üllatunud, aga eks see kõik on aastatega kogunenud laulude ja kontsertide töö vili. Igatahes on põhjust olla tänulik. Hetkel tegelen ka enda raamatu “Grifoon Leeenu” tutvustamisega. Soovitan lugeda vanematel ja noorematel.

Annan kontserte ka Maia Vahtramäega. Näiteks järgmine leiab aset Kuressaare Kultuurikeskuses 31.01. Üle aja anname suurema šansoonide kontserdi Tallinnas Martin Trudnikoviga Kaja Kultuurikeskuses 25.01.

Jaanus Saks: Minu sünnipäev 11. veebruar on üllatusi täis. Plaanin siis reliisida Wild Disease’i kaualubatud sooloalbumi.

Rita Liiver: Täna [10/01 – toim.] on mul klubi Tartus uue laulu video esmaesitlus ja homme juba kõigile YouTube’is kättesaadav.

Ansambel Puuluup: Võib-olla on natuke vara, sest me ei tea veel oma kahe looga 7-tollise vinüüli singli avaldamise kuupäeva, aga kusagil veebruaris-märtsis see on. Ühel poolel on “Kasekesed”, teisel poolel veel digis avaldamata “Käpapuu”.

Tuuli Rand: Kindlasti on sellel aastal tulemas uusi asju nii Ödedega kui ka sooloprojekti raames. Aga praegu veel tõesti kõiki asju ei tahaks välja rääkida, siis kui asjad väljas, eks siis juba kuuleb rohkem. 😉

Renate: Hetkel on raadiotes kuulda minu laulu “Videomäng”, mis osaleb ka Eesti Laul 2020 võistlusel, aga üsna pea peale võistlust on plaan anda välja minu uus album, mida oleme stuudios juba üsna pikalt vorpinud. Viimane album “Teekond hingeni” ilmus 2015. aastal, aga nüüd 5 aastat hiljem oleme jõudnud lõpuks sinna, et töötame albumi viimaste laulude kallal ja album on kohe-kohe valmis. Samuti on umbes märtsi lõpus-aprillis plaan anda välja ka uus suvine laul koos liikuva pildiga, kuid tulevase albumi pealt leiab palju seni avaldamata materjali, seega kes otsib uut eestikeelset muusikat, siis sealt leiab kindlasti. 🙂

Leslie Da Bass: Just pakkisin stuudios kokku maalitarbed ja panin uuesti üles audiokola. Uut muusikat tuleb. Iseasi millal see kuulajateni jõuab, sest tegelen ka aktiivselt filmi ja moto rindel. Ühtlasi üritan ennast kloonida.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.