2019. AASTA VIIMANE MUUSIKAPLANEEDI TOP 10!

Pärast jõulupausi on MuusikaPlaneedi TOP 10 edetabel tagasi ning kuna kalender näitab juba 30. detsembrit, on värske pingerivi ka selle aasta viimane.

Lõppeval aastal avaldasime 49 edetabelit ning esikohale jõudis 20 erinevat laulu. Kõige enam, lausa kümnel korral viibis tipus pop-rock bändi The Sound singel “Varjud”, seitsmel korral oli esimene äsja MuusikaPlaneedi lugejate poolt aasta naisartistiks hääletatud Anne Veski pala “Elada on lahe” ja kuuel nädalal maitses võidurõõmu kollektiivi Sorus kinnisest ühiskonnast rääkiv lugu “Maskid”

Mis puutub aga värskesse hittide paraadi, järjekorranumbriga 236, siis selle on vallutanud uus tulija – end Eesti rokirahva show– ja mölluansambliks nimetav bande nimega Teravmoon, singliga “Tõmbame sae käima”. Loo salvestusperioodi võttis ansambli vokalist Tiit Savason kokku järgmiselt: “Täiesti pe***s video minu meelest! Me ei saa öelda ka kellelegi, et tehke meile video, keegi ei oska nii halba videot teha, et see hea oleks – järelikult tuleb ise teha. Pealegi on see protsess meil alati niivõrd fun, et ma oleks kadedusest spargliroheline, kui ma peaksin sellest kogemusest loobuma. Eriti muhe oli see, et saime sel korral kaasata ka vabatahtlikke näitlemishuvilisi ja kohale tulid mitmed nii toredad kiiksuga inimesed. Tundsin end nende kõrval päris normaalsena.”

Pingerivi teisel astmel püsib Soruse “Maskid” ning oma kaheksandal tabelinädalal kuulub pronksmedal Anne Veski singlile “Imeväärne aeg”.


MuusikaPlaneedi TOP 10 #236 (30. detsember):

1 UUS [1] Teravmoon “Tõmbame sae käima” (23.64%)
2 (2) [10] Sorus “Maskid” (18.22%)
3 (3) [8] Anne Veski “Imeväärne aeg” (15.5%)
4 (4) [5] No More Fridays “Downtown” (13.57%)
5 (1) [2] EIA “Jõgi” (8.91%)

6 (5) [6] The Sound “Kes oled sa?” (6.59%)
7 UUS [1] Põhja-Tallinn feat. Anne Veski, Pearu Paulus, Merlyn Uusküla, Uku Suviste & Uudo Sepp “Las meile jääda” (5.04%)
8 UUS [1] Andreas “Fake Love” (3.88%)
9 UUS [1] Tommy Cash “Sdubid” (3.1%)
10 UUS [1] Mick Pedaja “Real” (1.55%)

Hääli: 258 (aitäh!)

Nagu reeglid ette näevad, pääsevad edasi vaid esiviisikusse hääletatud laulud ning neid asuvad nüüd ründama viis uustulnukat:

  • 5Miinust x villemdrillem “Paaristõuked”
  • Black Velvet & Koit Toome “2020”
  • Kalle Sepp & Mikk Tammepõld “Õhtuvarjud”
  • okeiokei feat. INGA “Vastuseid”
  • Synne Valtri Band “Teemant”

Värske gallup ootab hääli lehe paremas servas (mobiiliversiooni puhul lehe allosas) ning läheb lukku pühapäeval, 5. jaanuaril 2020 kell 23:59. Tuld! 🔥

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.