GAMEBOY TETRIS & NUBLU NOKITSEVAD UUE LOO KALLAL

Ekraanitõmmis nublu & Gameboy Tetrise videost “für Oksana”

Hiphopi kollektiivi 5Miinust liige Gameboy Tetris avaldas augusti alguses koos nubluga singli “für Oksana”, mida on tänaseks YouTube’ist kuulatud 3,3 miljonit korda. Räppar rääkis Raadio 2-le antud intervjuus, et lugu sai alguse juba mõnda aega tagasi Võsul.

Gameboy Tetris meenutas, et nublu pakkus talle laulu “für Oksana” tegemist juba ammu. Mehed kohtusid Võsul asuvas O Kõrtsis toimunud kontserdil kui nublu polnud veel väga tuntud. “Pärast kontserti lasi ta mulle baari ees seda beat’i, mille ta oli juba välja ostnud ja tal oli paar riimi, näiteks Narva-Karma,” jutustas Gameboy Tetris.

Gameboy Tetris lisas, et laul ootas oma aega päris pikalt. “Me tegelikult munesime lihtsalt,” naeris räppar.

Kuigi nublul oli loosse usku, siis Gameboy Tetris kahtles päris kaua, kas see töötaks. “Mulle tundus veider, et me teeme mingi reggaeton’i-soundi. Vaata, mis aasta on, mis Eestis parasjagu trendid on. See ei tundunud mulle üldse loogiline. Vaata, kuidas ma eksisin,” lisas Gameboy Tetris.

Riimiseadja kinnitas, et laul oli Narvas väga suur hitt ja temalt tuldi hiljuti klubis küsima, kas “für Oksana” oli tegelikult riigi tellimus, et eestlasi ja venelasi ühendada. Mees tõi välja ka ühe huvitava fakti: nimelt on “für Oksana” sees ühes Tokyo raadiojaama edetabelis. “Äkki peame sinna tuurile minema?” naeris artist.

Gameboy Tetris kinnitas, et ta nokitseb nubluga juba ka uue loo kallal, millel on “väga hea ja tugev demo”.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.