REPORTERI TOP 10: TANEL PADAR ON ESIKOHALT KUKUTATUD, VÕIMU HAARAS MERILIN MÄLK!

Viiel korral Kanal 2 uudistemagasini “Reporter” muusikatabelit Eesti TOP 10 juhtinud Tanel Padar on oma aktuaalse singliga “Tartust Pariis” liidrikohalt langenud, sest uue tulijana lendas tippu 18-aastane lauljatar Merilin Mälk, lauluga “Miljon sammu”.

Eesti Laul 2020 poolfinaali pääsenud pala “Miljon sammu” autorid on Jonas Olsson, Neea Jokinen, Jana Hallas ja Merilin Mälk. Laulu saadab Dubais filmitud muusikavideo, mille tegid Mart Vares ja Sander Allikmäe. 

Merilin on laulu kommenteerinud järgmiselt: “Lugu räägib sellest, et on kutt, kes on minusse väga kiindunud ja mulle meeldib ta ka väga, aga ma olen varem haiget saanud ja nüüd tahaks rahulikumalt võtta. Peas käibki läbi miljon sammu, et teeksin kõik õigesti. Samm sammu järel”. 

Eelmise nädala esinumber Tanel Padar asub nüüd armastuslauluga “Tartust Pariis” teisel positsioonil ning oma 13. tabelinädalal upitas end seitsmendalt positsioonilt kolmandaks Liis Lemsalu hitt “Kehakeel”

Väärib veel märkimist, et neljandal platsil paikneval Grete Paia singlil “Kinni mind püüda saa”, mis ilmus vahetult enne jaanipäeva, täitus Eesti TOP 10-s 25. tabelinädal.

Kanal 2 saate “Reporter” muusikatabel Eesti TOP 10 (13. detsember):

1 UUS [1] Merilin Mälk “Miljon sammu”
2 (1) [8] Tanel Padar “Tartust Pariis”
3 (7) [13] Liis Lemsalu “Kehakeel”
4 (5) [25] Grete Paia “Kinni mind püüda saa”
5 (6) [2] Laura Põldvere & Koit Toome “Segamini maailm”
6 (4) [6] Traffic “Teisiti ei saa”
7 (2) [3] STEFAN “We’ll Be Fine”

8 UUS [1] Mariliis Jõgeva “Unistustes”
9 UUS [1] Synne feat. Väliharf “Majakad”
10 (3) [6] Hellad Velled “Käest mind pillasid sa”

Iga nädal lendavad kolm kõige vähem punkte saanud lugu tabelist välja. Nende asemele tulevad uued lood, mis alles jäänud seitsmega võistlema hakkavad. Seekordsed uustulnukad on:

  • Little Mess “Without a Reason”
  • nublu x LORD PRIID¥K “Nooremaks ei jää”
  • Uku Suviste “What Love Is”

Hääletada saab siin.

Nagu kombeks saanud, teeme lõpetuseks ülevaate ka selle kohta, milline oli tabeliseis aasta, kaks ja kolm tagasi. Aastal 2018 oli number 1 Elina Borni & Jüri Pootsmanni “Jagatud saladus”, täpselt kaks aastat tagasi Karl-Erik Taukari esitatud “Ei” ning kolm aastat tagasi samuti Taukar, toona singliga “Lähedal”, mille autoriteks Ago Teppand, Rene Puura, Eric Kammiste ja Fred Krieger:

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.