ANDREAS POOM ANDIS VÄLJA UUE SINGLI “FAKE LOVE” KOOS MUUSIKAVIDEOGA

Täna ilmus 16-aastase laulja ja laulukirjutaja Andrease endakirjutatud singel pealkirjaga “Fake Love”. Loole filmiti ka maagiline muusikavideo, mille autoriks on Johannes Arro.

“”Fake Love” on kindlasti üks mu lemmikumaid lugusid, mille ma kirjutanud olen. Kõige esimene ideealge sai salvestatud 2. detsembril 2018 – laulu valmimiseks kulus terve aasta,” kommenteerib singli sündi Andreas ise. “Lugu räägib sellest, kuidas asjaolud võivad üleöö vastupidiseks muutuda ning tekivad korduvad mustrid. Võtsin näitlikuks olukorraks suhte, kus mustriks on pidevad lahkuminekud ja uuesti ära leppimised. Mulle tundub, et selles loos võib tegelikult ära tunda ükskõik millise piiripealse või pidevalt muutuva situatsiooni. Igaüks tõlgendab seda omamoodi.”

Video filmis Andreasega ka eelmise singli “why do i always try” puhul koostöö teinud Johannes Arro. “Kui esimest korda “Fake Love” lugu kuulsin, kõnetas mind kohe selle akustiline puhas kõla loo esimestel sekunditel ning hilisemad elektroonilised sündikäigud. Väga hästi arranžeeritud pop-muusika,” ütleb Johannes. “Andrease idee oli lisada videosse ühe tegelasena robot ning selle ümber hakkasimegi videopilti ehitama. Tal on alati oma nägemus ja visioon, ta teab millist lõpptulemust soovib ja tänu sellele on koostöö Andreasega väga sujuv. Tunnen, et õpin temalt protsessi käigus nii mõndagi ning pushin end seetõttu rohkem.”

Lugu Spotifys

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.