TANEL PADARI ARMASTUSLAULULE “TARTUST PARIIS” KUULUB EESTI TOP 10-S TAAS ESIKOHT

Oktoobris ilmavalgust näinud Tanel Padari singel “Tartust Pariis” asub Kanal 2 uudistemagasini “Reporter” muusikatabelis Eesti TOP 10 viiendat korda esimesel positsioonil.

Padar rääkis septembri lõpus TV3 saates “Kaks kanget LIVE”, et ühele naisteajakirjale oli vaja paari rida, mis oleks pärit tema poolt kirjutatud armastuslaulust. Nii ajakirja toimetus kui ka Padar ise ei suutnud sellist teksti leida, sest enamus Tanel Padari laulud räägivad kas suhte eelsest või järgsest ajast. Seejärel otsustaski muusik, et teeb loo, mis räägiks armastusest. Lisaks oma kaunile kihlatule Laurenile on Tanel hakanud armastama Tartu linna, nii et seetõttu sai pala pealkirjaks just “Tartust Pariis”. “Seda enam, et aastal 2024 üritatakse Tartus teha maailmarekordit suudlemises,” mainis Padar.

Eelmise korra kolmandalt platsilt lendas Eesti TOP 10-s teiseks STEFANi ja Karl-Ander Reismanni koostööna sündinud “We’ll Be Fine”, mille sõnumiks on STEFANile loomuomane ning siiras soov, et meil kõigil ikka koos oleks parem tulevik ja suur tahtmine maailma paremaks muuta. Nagu teame, tuli noormehelt hiljuti välja ballaad “By My Side”, mis võistleb Eesti Laul 2020 poolfinaalis ja millest kirjutasime hiljuti siin

“Reporteri” musatabeli pronksmedali vääriliseks hääletati kollektiivi Hellad Velled hoogne pala “Käest mind pillasid sa”.

Kanal 2 saate “Reporter” muusikatabel Eesti TOP 10 (6. detsember):

1 (1) [7] Tanel Padar “Tartust Pariis”
2 (3) [2] STEFAN “We’ll Be Fine”
3 (5) [5] Hellad Velled “Käest mind pillasid sa”
4 (2) [5] Traffic “Teisiti ei saa”
5 (6) [24] Grete Paia “Kinni mind püüda saa”
6 UUS [1] Laura Põldvere & Koit Toome “Segamini maailm”
7 (4) [12] Liis Lemsalu “Kehakeel”

8 (7) [6] Ott Lepland “Kõik mis hea”
9 UUS [1] Must Hunt “Maailm”
10 UUS [1] 372Kaspar & Lone Betro feat. Beebilõust & nublu “VÖÖRAD”

Iga nädal lendavad kolm kõige vähem punkte saanud lugu tabelist välja. Nende asemele tulevad uued lood, mis alles jäänud seitsmega võistlema hakkavad. Seekord sööstavad võistlustulle kolm eestikeelset Eesti Laul 2020 poolfinalisti:

  • Mariliis Jõgeva “Unistustes”
  • Merilin Mälk “Miljon sammu”
  • Synne Valtri feat. Väliharf “Majakad”

Hääletada saab siin.

Kui vanu edetabeleid uurida, siis täpselt aasta tagasi oli Eesti TOP 10-s esikohalauluks Elina Borni & Jüri Pootsmanni “Jagatud saladus”, aastal 2017 erinevate esitajate poolt linti lauldud “Maa tuleb täita lastega” ning kolm aastat tagasi paiknes liidrikohal Karl-Erik Taukari “Lähedal”. Kuna seda Taukari laulu me alles eelmisel nädalal meenutasime, siis kuulakem seekord 2016. aasta tabelist neljanda koha omanikku:

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.