EGERT MILDERI UUS LUGU JÄTAB HÜVASTI OLULISE ELUETAPIGA

Möödunud nädalavahetusel ilmus Egert Milderi värske singel “Georgia (On My Mind)”, mis on ühtlasi ka üheks Eesti Laul 2020 võistluslooks.

“”Georgia (On My Mind)” on lahkumineku lugu. Vahel on elus hetki, kus tuleb mõned uksed kinni panna ja edasi liikuda, selleks et uutele põnevatele asjadele ruumi teha. Minu jaoks oli selleks hüvastijätt Gruusiaga, selle armsaks saanud riigiga, kus ma viimased kolm aastat elasin ja töötasin. Lahkuminek nendest aukartustäratavatest Kaukaasia mägedest, kümnetest tuhandetest lammastest, keset maanteid lebavatest lehmadest ning sellest miskist, mis on nii vana ja maagiat täis, et sõnadesse panek ei anna tulemust. Aga aeg sai täis ja oli õige hetk edasi liikuda,” selgitab Egert loo tausta.

Loole “Georgia (On My Mind)” on valminud ka maaliline muusikavideo, mis on filmitud erinevates paikades üle kogu Gruusia ning milles ka paljud kohalikud inimesed kaasa tegid.

Uue singli on kirjutanud Egert koos Eesti muusiku ja produtsendi Kaspar Kalluste ja Saksamaalt pärit laulukirjutaja Matteo Capreoliga, kellega koostöös on valminud ka Egerti varasemalt ilmunud lood “U” ja “Live+Love+Grow”. Värske pala astub võistlustulle Eesti Laulu 1. poolfinaalis 13. veebruaril ja on saadaval kuulamiseks kõikides digikanalites.

Lugu Spotifys

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.