TANEL PADARI ESITATUD ARMASTUSLAUL “TARTUST PARIIS” HOIAB KANAL 2 MUUSIKATABELIS LIIDRIKOHTA

Eesti esirokkari Tanel Padari singel “Tartust Pariis” paikneb Kanal 2 uudistemagasini “Reporter” muusikatabelis Eesti TOP 10 neljandat korda tipus. 

“Täpselt kaks aastat tagasi käisin ma kihlatuga esimesel deidil. Kuna olin sel ajal kõrgendatud meedia tähelepanu all, ei olnud mõeldav kohtingut teostada Eestis, sest nii ei oleks meil teineteise seltskonna nautimisest midagi välja tulnud. Seega tuli mul täiesti hullumeelne plaan minna õhtust sööma 440-kilomeetrise autosõidu kaugusele,” on 39-aastane Tanel Padar meenutanud loo “Tartust Pariis” sündi. Muusiku sõnul on tegu esimese päriselt tema elust rääkiva lauluga.

Kanal 2 musatabeli teisel kohal paikneb ansambli Traffic lugu “Teisiti ei saa”, mida saadab ka muusikavideo, mis kokku pandud eksklusiivselt bändiliikmete endi filmitud materjalist nii lava tagant, lava kõrvalt kui ka lava pealt. Videos nähtavas materjalis on kasutatud umbkaudu viimase viie aasta meeleolukamaid kaadreid.

Kõrgele kolmandale platsile põrutas selle nädala kõrgeim uus tulija – STEFANi esitatud “We’ll Be Fine”. Tegu on kergelt kantriliku astumisega poplooga, mille sõnumiks on STEFANile loomuomane ning siiras soov, et meil kõigil ikka koos oleks parem tulevik ja suur tahtmine maailma paremaks muuta.

Kanal 2 saate “Reporter” muusikatabel Eesti TOP 10 (29. november):

1 (1) [6] Tanel Padar “Tartust Pariis”
2 (3) [4] Traffic “Teisiti ei saa”
3 UUS [1] STEFAN “We’ll Be Fine”
4 (4) [11] Liis Lemsalu “Kehakeel”
5 (2) [4] Hellad Velled “Käest mind pillasid sa”
6 (5) [23] Grete Paia “Kinni mind püüda saa”
7 (7) [5] Ott Lepland “Kõik mis hea”

8 UUS [1] Trad.Attack! “Pass-pass”
9 (6) [2] Revals “Õues”
10 UUS [1] Bourbon Sugar “Device”

Iga nädal lendavad kolm kõige vähem punkte saanud lugu tabelist välja. Nende asemele tulevad uued lood, mis alles jäänud seitsmega võistlema hakkavad. Seekord sööstavad võistlustulle:

  • 372Kaspar & Lone Betro feat. Beebilõust, nublu “VÖÖRAD”
  • Laura Põldvere & Koit Toome “Segamini maailm”
  • Must Hunt “Maailm”

Hääletada saab siin.

Täpselt aasta tagasi oli Kanal 2 pingerivi liider ansambli Patune Pool lugu “Miks nii?”, aastal 2017 erinevate esitajate lauldud “Maa tuleb täita lastega” ning aastal 2016 tuhises uuena esimeseks Karl-Erik Taukari singel “Lähedal”:

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.