7. DETSEMBRIL TOIMUB TARTUS ANSAMBLI VENNASKOND DVD “MILLENNIUM” ESITLUS

Hiljuti oma 35. sünnipäeva tähistanud furieristlik uusromantiline punkbänd Vennaskond annab eksklusiivse kontserdi 7. detsembril Tartus klubis Rock & Roll. Kontserdiga esitletakse äsjailmunud DVD’d “Millennium”.

Aastal 1984 Mustamäel asutatud ansamblilt on tänaseks ilmunud 21 albumit ja 3 täispikka muusikafilmi.

Esitletava DVD näol on tegemist 1998. aastal VHSil ilmunud muusikafilmi “Millennium” kaasajastatud väljaandega.

Filmi režissöör on Tõnu Trubetsky, stsenaristid Tõnu Karro ja Sandra Heidov. Filmis löövad kaasa Kaspar Jancis, Al Vainola, Anti Pathique, Alar Aigro, Tamur Marjasoo, Reginleif Trubetsky, Juhan Ulfsak, Jaak Joala jpt.

Trubetsky Pictures’i, Faama Filmi ja Eesti Tõsielufilmi poolt toodetud Millennium on anti-MTV film.

Kontsert annab avalöögi Vennaskonna saladuslooriga kaetud LEE HARVEY OSWALD COME BACK TOUR’ile, mille iseloomu või edasiste kuupäevade kohta on informatsioon bändi poolt salastatud. Siiski on kindel, et Eesti üks mõjukamaid rockbände tegutseb jälle.

George Orwell, 1984: “… ja kuigi tema teooriaid lükati ümber, purustati ja naeruvääristati päevast päeva ja tuhat korda päevas, kõnetoolides, teleekraanil, ajalehtedes ja raamatutes, ja demonstreeriti kõigile nende haletsusväärset olemust, ei paistnud tema mõju sugugi kahanevat. Ikka leidus uusi lihtsameelseid, kes ootasid, et ta neid õnge võtaks. Ei möödunud ainsatki päeva, kus Mõttepolitsei poleks paljastanud spioone ja sabotööre, kes tegutsesid tema juhendusel. Ta käsutas tohutut varjuarmeed, konspiraatorite põrandaalust võrku, kelle eesmärgiks oli kukutada Riik. Selle nimeks arvati olevat Vennaskond.”

Klubi Rock & Roll avab esitlustuuri avakontserdiks uksed 7. detsembril kell 21. Pileti hind on 15 ja 17 €.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.