TOMMY CASH ESINEB DETSEMBRI LÕPUS NOBLESSNERI VALUKOJAS: KODUPUBLIKU ETTE ON HEA TUNNE ASTUDA

Räppar Tommy Cash esineb 27. detsembril Tallinnas, Noblessneri valukojas. Tegemist on muusiku esimese ülesastumisega kodumaal pärast tegusat festivalisuve ja sügistuuri Ameerika Ühendriikides.

Tommy Cashil on olnud rahvusvaheliselt eriti intensiivne aasta. Aeg on näidanud, et artisti tihedasse graafikusse mahub aastas vaid 1-2 esinemist kodumaal. Nii esineb Tommy Cash Eestis peale poole aasta pikkust pausi ja paneb sellega ühtlasi väärika punkti toimekale aastale. Viimati suve alguses toimunud kontserdile Kumus järgnesid ülesastumised välismaistel festivalidel, teiste seas näiteks esinemine Tomorrowland festivalil ühes Salvatore Ganacciga. “Kodupubliku ette on hea tunne astuda, eriti pärast intensiivset tuuritamist mööda maailma,” sõnab äsja esimese USA tuuri lõpetanud muusik.

Läinud aasta lõpus teise täispika albumi “¥€$” avaldanud Tommy Cash on tuntud ka kontseptuaalkunstnikuna, keda saadab globaalne edu. Nii on näiteks tema rabavad muusikavideod ja läbimõeldud Instagrami fotod kogunud miljoneid vaatamisi ja pälvinud tähelepanu üle ilma. Juba muusikakarjääri algusaastatest end loomingulistest piiridest vabana hoidnud muusik peab oma töös oluliseks visuaalset väljendusvabadust, ühendades räiget õrnust nihestatud huumoriga ja postsovetlikku esteetikat globaalsete trendidega.

Tommy Cash on teinud koostööd paljude tuntud muusikutega, sealhulgas Charlie XCXi, A.G. Cooki (PC Music), Little Bigi ja paljude teistega. Muusikut seob ka tihe koostöö ameerika moedisainer Rick Owensiga, kelle sõnul iseloomustab Tommy loomingut reibas loomupärane kergemeelsus. Läinud kevadel avati Kumus nende ühisnäitus “Süütud ja neetud”, kus eksponeeriti mõlema autori sooloteoseid ja ka ühisloomingut. Cashi tegemisi on kajastanud mainekad muusika- ja moeajakirjad üle ilma.

Tommy Cash esineb Noblessneri valukojas 27. detsembril. Kontserdipiletid alates hinnaga 18€ on saadaval Ticketeri piletikeskkonnas. Lisainfo leiab Facebookist.

 

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.