REVALSI UUS SINGEL “ÕUES”

Foto: Helin-Loik Tomson

Teisipäeval, 12. novembril ilmus Revalsi uus värskest õhust pakatav singel “Õues” koos muusikavideoga. Solistiks võrratu Elis Loik!

Tegemist on esimese lauluga, kus soleerib bändi uus naislaulja Elis Loik. Koos esinedes on veedetud emotsiooniderohke suvi ning nüüd on laulja lähemalt tutvustamiseks kätte jõudnud sobiv aeg. “Kutsusime Elise laulma suvisesse singlisse “1000 pattu”. Kuna lugu õnnestus väga hästi ning klapp kogu bändiga oli suurepärane, siis otsustasimegi edaspidi koos muusikat teha,” räägib Elise bändi tulekust Revalsi laulja ja kitarrist Jaanus Saago.

“Kui Jaanus parajasti jälle uute lugude kirjutamiseks inspiratsiooni ammutas, küsis ta muuhulgas ka minult, et mida mulle peale laulmise veel teha meeldib. Esimese asjana käisin välja, et looduses aega veeta. Nõnda saigi alguse loodusromantiline lugu “Õues”, millest jääb kõlama mõte, et võimatu on jäädvustada tunnet, mis valdab väljas aega veetes. Looduses tajume maailma hoopis teistmoodi ja see on täielikult sõltuvust tekitav! Lapselik huvi ümbritseva vastu ja rõõm väikestest asjadest on osa sellest. Loomulikult ei saa jätta mainimata ka loos kajastuvat romantilist poolt. Minge kallimaga telkima, matkama või uusi paiku avastama. Ilma segavate faktoriteta lõkke ääres tähti vaadates muljetamine või üheskoos külmades merelaintes loksumine on puhas koos veedetud kvaliteetaeg,” võtab Elis kokku loo tagamõtte tema enda jaoks.

Loo autor Jaanus Saago lisab: “Mulle meeldis väga kui loomulikult Elis meie bändi sulandus ja otsustasin kirjutada loo, mis on helge ning üdini positiivne, täpselt nagu loo esitaja.”

“Fotole talletub hetk, kuid kõik mis on enne ja pärast jäädvustust, jääb ainult pildi tegija mällu. Antud videos näeme inimesi tegemas oma toimetusi, vahel ka kummalisi, ent fotodel on kõik igati korrektne ja kena,” võtab elu paradoksi kokku kaameraga uitaja, video peaosaline Elis.

Ka videomeister Jan Henrik Pärnik naljatleb, et tegemist on rohkem kunstiprojekti kui muusikavideoga: “Lugu on mõnusa ja looduslähedase tundega ning proovisin seda ka pildikeelde panna. Vahel ei saa olla kindel, et kas see, mida me just nägime on reaalne või me lihtsalt saime millestki valesti aru.”

Kui varasemalt on huumoriga küsitud, et kas Revalsil ka mõni mitte surmast rääkiv laul on, siis just sinna poole on bänd viimase aasta jooksul liikunud – räägitakse ka elust enesest!

Lugu “Õues” on üks paladest detsembris ilmuvalt albumilt.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.