RAKETINA EESTI MUUSIKATAEVASSE TÕUSNUD CLICHERIK & MÄX ANDSID VÄLJA SINGLI “MIS SIIS” NOVEMBRIS ILMUVALT DEBÜÜTALBUMILT “HÄNG”

Foto: Mona Õispuu

“Mis siis” on Clicheriku & Mäxi duo neljas singel ja selle aastanumbri sees juba kolmas. Uus singel järgneb Raadio 2 räpikonkursi võiduloole “Madalal” ning suviste Eesti muusika digiedetabeli hittidele “2D tüdrukud” ja “Käed üles”. Täna ilmunud lugu on märgiline ka seetõttu, et kuulutab välja 15. novembril ilmuva debüütalbumi ja esitluskontserdi.

“Mis siis” räägib suhtumisest. Vaatenurgast, muretusest, “las minna” mõttemustrist ja asjade rahulikult võtmisest.

Clicherik: “See lugu on keskmine sõrm kõikidele muredele ja probleemidele. See on nendele inimestele, keda huvitab sinu välimus ja arvamused rohkem kui ta enda omad. Mis siis aka keda kotib aka pole sinu mure.”

Mäx: ““Mis siis” on ideaalne laul selle olukorra päästmiseks, kui mõndapuhku tunned, et olukord on ikka viimase peal sitt ja justkui midagi selle parandamiseks teha ei saagi. Vahel ongi kergem öelda taolisele olukorrale lihtsalt “Mis siis?”. Päriselt ka, so what? Mis siis on, et mingi punnsilm endast liiga heal arvamusel on? Ei tasu end lasta häirida kellegi peenest arvamusest. Mis siis.”

Clicheriku & Mäxi 15. novembril ilmuv debüütalbum kannab nime “HÄNG” ja plaati esitletakse samal õhtul Helitehases toimuvaga kontserdiga.

Kontserdi ja piletite info leiab Facebookist.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.