MUUSIKAPLANEEDI TOP 10: KAKS NÄDALAT TABELIT VALITSENUD LIIS LEMSALU LANGES KONKURENTSIST, ESINUMBRIKS ON NÜÜD ANSAMBEL N.O.O.B

Kahel korral MuusikaPlaneedi TOP 10-t juhtinud Liis Lemsalu singel “Kehakeel” tegi värskes edetabelis läbi suure languse ja maandus kuuendale kohale, mis tähendab et selle laulu tabeliaeg saab nüüd otsa. Uueks liidriks on rokibändi N.O.O.B pala “Kõik kordub taas”, mis kogus oma avanädalal 27,01% häältest. Õnnitlused! 👏

Laulu “Kõik kordub taas” autori Mikk Tivase sõnul räägib lugu sõltuvustest ja asjadest, mis hoiavad inimesi elus ühe koha peal. “Meil kõigil on elus keegi või miski, mis meile hästi ei mõju ja meid justkui vee alla tirib. Samas ei suuda me sellest kuidagi ka loobuda. Tuleb uus päev ja kõik kordub jälle,” selgitas Tivas.

Loo idee küpses Mikk Tivase peas mitu aastat: “Ühel hetkel jõudis kätte hetk, mil loo sõnad hakkasid justkui paberile voolama ja siis valmis singel juba väga kiiresti. Usun, et igaüks oskab loo sõnumiga samastuda ja leiab sellest enda jaoks isikliku tähenduse”.

Eks siis järgmisel nädalal ole näha, kas kõik tõepoolest kordub taas ja N.O.O.B on siin endiselt number üks või suudab keegi teine magusa esikoha napsata!

Aktuaalse pingerivi hõbemedal kuulub juba neljandat nädalat järjest vokaalansamblile Mirt ja nende esitatud palale “Tuuletants”, mille autor on Piret Lilleste. Esikolmikule paneb punkti tabeli veteran – 14 nädalat siin püsinud pop-rock bändi The Sound lugu “Varjud”.

MuusikaPlaneedi TOP 10 #225 (7. oktoober):

1 UUS [1] N.O.O.B “Kõik kordub taas” (27.01%)
2 (2) [4] Mirt “Tuuletants” (18.96%)
3 (4) [14] The Sound “Varjud” (14.69%)
4 (3) [2] Tankist “Kon kuradi kotsil ma elä?” (12.32%)
5 UUS [1] Sun Smokers “Everybody” (9.48%)

6 (1) [3] Liis Lemsalu “Kehakeel” (8.06%)
7 UUS [1] Vesikas & Fofkin “Kanapea” (5.69%)
8 (5) [3] Merike Susi “Positsioon” (2.84%)
9 UUS [1] Põhja Konn “Üksi olemise hurmav õõv” (0.95%)
10 UUS [1] Gram-Of-Fun “Reservation” (0%)

Hääli: 211 (aitäh!)

Nagu reeglid ette näevad, pääsevad edasi vaid viis paremat laulu. Seetõttu on vaja värsket verd! Seekord astuvad võistlustulle kolm inglis- ja kaks eestikeelset laulu:

  • Empty Mind “Üks vend”
  • Laura Põldvere “Don’t Shut Me Out”
  • MIANG “It’s All Around”
  • Pihlap.uud “Võõras”
  • Val Tvoar “Unchained”

Värske gallup ootab hääli lehe paremas servas (mobiiliversiooni puhul lehe allosas) ning läheb lukku pühapäeval, 13. oktoobril kell 23:59. Tuld! 🔥

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.