EUROVISIOONI LAULUVÕISTLUSE PEAPRODUTSENT JON OLA SAND TEATAS, ET 2020. AASTA KONKURSS JÄÄB TEMA JAOKS VIIMASEKS

Aastast 2011 Eurovisiooni laulukonkursi peaprodutsendi ametit pidav Jon Ola Sand (57) teatas täna, et 2020. aasta võistlus jääb tema jaoks viimaseks.

Jon Ola sõnul lahkub ta ka otseürituste juhi kohalt, kes juhendab juunioride Eurovisiooni, Eurovisiooni noorte muusikute ja Eurovisiooni koorikonkursse, vahendab veebileht eurovision.tv.

Pärast 65. Eurovisiooni lauluvõistlust Rotterdamis naaseb Jon Ola oma sünnimaale Norrasse, et alustada uut rolli avalik-õigusliku ringhäälinguorganisatsiooni NRK peakontoris, jälgides nende uut strateegiat luua võimas, uuenduslik ja tulevikku suunatud organisatsioon.

“Viimane aastakümme on Euroopa Ringhäälingute Liidule (EBU) olnud fantastiline ja põnev, kuid hea on ka koju tagasi tulla,” ütles Jon Ola.

“Olen Eurovisiooniga olnud seotud üle kahekümne aasta. Esmalt Norra delegatsiooni juhina, seejärel 2010. aastal Oslos tegevprodutsendina ning mul on olnud privileeg olla viimase 9 aasta jooksul Genfis [seal asub EBU peakontor – MP] laeva kapten.

Rotterdam on minu 10. konkurss peaprodutsendina ja tundub, et on õige aeg teatepulga edasiandmiseks ja NRK-s uue väljakutse vastuvõtmiseks. Oma uues rollis teen tööd selle nimel, et NRK oleks jätkuvalt maailmatasemel avalik-õiguslik ringhäälinguorganisatsioon ja ka tulevikus võimalikult heas vormis.”

Järgmise aasta Eurovisiooni laulukonkurss toimub 12., 14. ja 16. mail Hollandi linnas Rotterdamis. Eesti esinduslaul selgub 29. veebruaril.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.