MIS SEIS ON RAADIO ELMAR KOOSTATUD EESTI LUGUDE EDETABELIS?

Eelmisel nädalavahetusel tõusis 2000. aastal asutatud ansambli Sobe muusikapala “Looduse kroon” raadio Elmar Eesti lugude edetabelis üllatuslikult esikohale, lükates räpparite nublu ja Gameboy Tetrise hiti “für Oksana” teiseks. Kas Sobe suutis värskes pingereas oma esikohta säilitada?

Õige vastus on: ei suutnud. Laul “für Oksana” on nüüd raadios Elmar taas number üks ja seda juba kolmandat korda. Sobe “Looduse kroon” maandus teisele positsioonile ning Ott Leplandi aktuaalne singel “Uued ootused” asub endiselt kolmandal tabelireal.

Uutest tulijatest tuhises bändi Terminaator poolt esitatud, hiljuti kinodesse jõudnud nukufilmis “Vanamehe film” kõlav lugu “Tunneli lõpus” neljandale kohale ja REVALSi “Pikem sõprus” on uuena #5. Seetõttu pidid tabeliga hüvasti jätma seitse nädalat esikümnes veetnud Indrek Ventmanni “Viimane tants” ning alles eelmisel nädalal edetabelisse sisenenud Kadi Toomi ahjusoe laul “On mis on”.

Raadio Elmar Eesti lugude edetabel (28. september):

1 (2) nublu feat. Gameboy Tetris “für Oksana”
2 (1) Sobe “Looduse kroon”
3 (3) Ott Lepland “Uued ootused”
4 UUS Terminaator “Tunneli lõpus”
5 UUS REVALS “Pikem sõprus”
6 (4) Nedsaja Küla Bänd “Esmaspäeval Antsla jaamas”
7 (5) Must Hunt “Rändaja”
8 (8) Elina Born “Kordumatu”
9 (7) Miljardid “Vari” 
10 (6) Synne Valtri Band “Jälle siin”

Sulgudes positsioon möödunud korral

Võimalikud uued tulijad järgmiseks tabeliks: Jaanus Saksa & Johanna Randmanni ühine lugu “Sõltlane”, mis räägib inimese sõltuvusest ja rahulolematusest millegi või kellegi vastu ning Liis Lemsalu tempokas laul “Kehakeel”.

Täpselt aasta tagasi oli Elmari edetabeli liidriks ansambli Lõõtsavägilased hoogne pala “Kui laubä õhta jõudis”, kaks aastat tagasi Liis Lemsalu esitatud “Ei peatu” ning ka kolm aastat tagasi oli #1 Liis Lemsalu, lugu “Sinu ees”. Meenutada võiks aga hoopis laulu, mis oli pingereas esikohal aastal 2012 – Sinine feat. Sandra Nurmsalu “Sel teel”:

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.