📸 FOTOD: TALLINNA KESKLINNA SÜGISLAADAL ESINES ANSAMBEL CURLY STRINGS

Tallinnas Poolamäe pargis toimus laupäeval, 21. septembril Kesklinna sügislaat, kus aiapidajad kauplesid omakasvatatud puu- ja köögiviljadega. Muusikalist elamust pakkusid Curly Strings, Kompass ja Anna-Liisa Niinemets.

“Kui ĂĽldiselt peetakse Tallinna sĂĽdalinna tĂĽĂĽpiliseks suurte korterelamutega kivilinnaks, siis tegelikult päris nii see ei ole – meie linnaosas on ka palju rohelust, sealhulgas koduaedu viljapuude ja köögiviljapeenardega. Et tänavune suvi soosis aiapidajaid, siis otsustasimegi pakkuda oma traditsioonilisel sĂĽgislaadal neile võimalust turustada oma aiasaaduste ĂĽlejääke,” rääkis Tallinna Kesklinna vanem Vladimir Svet.

Lisaks kauplemisele pakkus laat ka tavapärast meelelahutust ja kehakinnitust. Esinesid Curly Strings, Kompass ja Anna-Liisa Niinemets. Kuulata sai loenguid raudteeohutusest ja linna sattunud metsloomaga ĂĽmberkäimisest, osaleda seenekasvatuse töötoas, jälgida näidistreeninguid ja neis ise kaasa lĂĽĂĽa. Lastealal olid ĂĽles seatud lauamängud, seal sai joonistada, meisterdada ja viktoriinist osa võtta. 

Vaata fotosid Curly Stringsi esinemisest:

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.