MÕISATUUR 2019 “KOOSTOGETHER” SAAB PEAGI AVALÖÖGI KEILA-JOA LOSSIST!

Eesti soul-muusika kuningas ehk King of Soul Kris Korner ja Muusikaline Matriarh Merike Susi lähevad peagi ühisele kontserttuurile.

Kontserttuur algab 27. septembril Keila-Joa Lossist ja lõpeb 15. novembril Sargvere Mõisas. Vahepeale jäävad Villa-Ammende, Ravila Mõis, Vihula Mõis, Alatskivi Loss, Kuremaa Loss, Uuemõisa Mõis, Narva Linnus, Sangaste Loss, Mooste Mõis, Olustvere Mõis, Kernu Mõis, Saka Mõis ja Hiiu-Suuremõisa Loss.

Kris Korner tähistab 23 aastat muusiku, artisti, lauljana ja meelelahutajana. TV3 ristis ta Eesti James Browniks, sest kõiki suuri soul, funk ja groove hitte on mees esitanud nii mujal riikides kui ka tutvustanud eesti rahvale. “Tänu” omaaegsele raudsele eesriidele ei lastud sellist muusikat televisioonist ega raadiost, aga nagu Kris ise ütleb: “Seda mida ma tegin 20 aastat tagasi, teen ma ka homme”.

Merike Susi on sõna otseses mõttes Muusikaline Matriarh, sest mängib klahvpille, laulab, produtseerib, teeb muusikajuhi tööd ning annab privaatseid muusikatunde. Tänaseks juba 30 aastat lavakogemust on teda viinud kokku väga paljude väga erinevate muusikutega nii siit kui ka väljaspoolt Eestit. Tema endanimelist muusikastuudiot ehivad üsna mitmed muusikaauhinnad.

Mõlema artisti teekond jätkub, sel sügisel on laval 2 klaverit ja artistide võimsad superhääled. Tuleb veel üllatusmomente, sest keegi pole Kris Kornerit reaalselt veel näinud klaveril mängimas, samuti kannab ta laval eritellimusel talle valmistatud keepi, mille maksumus ületab 10 000 eurot.

Krisil on valmimas ka esimene CD-plaat “SOUL SURVIVOR” ja Merike sai hiljuti oma loole “Positsioon” valmis muusikavideo. Lisainfot kontserttuuri kohta leiab Piletilevist, Chilli.ee ja Facebooki lehelt.

Kuna mõlemad artistid on nagu lavalised orkaanid ja mitte kumbki ei tunnista väljendit “pole võimalik”, pigem “liiga palju head on lihtsalt suurepärane”, siis juhtuski nii, et Delux Imperial esitleb teile uhkusega: tere tulemast mõisatuurile “KoosTogether”!

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.