MILJARDID ANNAVAD NOVEMBRI ALGUSES ESMAKORDSELT KAKS AKUSTILIST KONTSERTI

Marten Kuningas, Raul Ojamaa, Peedu Kass ja Kristjan Kallas ehk ansambel Miljardid toovad kahel õhtul novembris lavale oma lugude paremiku akustilises võtmes. Kontserdid toimuvad 7. novembril Tallinnas Fotografiskas ja 9. novembril Tartus Eesti Rahva Muuseumis. Piletid on tänasest müügil Piletilevis.

Miljardid on olnud viimastel aastatel üks enim armastatud Eesti rokkbände nii publiku kui kriitikute poolt. Debüütalbumit “Kunagi läänes” hinnati eelmise aasta jaanuaris kolme Eesti muusikaauhinna vääriliseks, nende hulgas tunnustus Aasta albumi kategoorias.

Kontsertidel tulevad muuhulgas ettekandele bändi hitid nagu “Olendid”, “Vilkuvad kollased” ja “Tule koju”. Marten Kuninga varasemast repertuaarist on kavas kindlasti “Tagurpidi vaal” – lugu, millel on tänaseks Spotifys kuulamisi juba üle ühe miljoni. Akustilise vormi on saanud ka bändi kevadel ilmunud “Imeline” EP palad.

Raul Ojamaa: “Otsustasime kontserdid akustiliseks teha, et kuulajal oleks võimalik meie lugusid teise nurga alt kogeda. Ise ootame kontsertidelt enim seda, et saaksime kokku oma vanade ja uute fännidega. Akustilised kontserdid on alati märgatavalt vahetumad ja heas mõttes “lihtsamad” – loeb lugu ja mitte niivõrd palju seda ümbritsev vorm. Lugusid esitame uutes arranžeeringutes ja usun, et kuulaja jaoks on see põnev. Mõelge sellest kui taaskäitlemisest – materjal on vana, aga toode uus!”

Piletid kontsertidele: TARTU | TALLINN 

Kuula lühilalbumit “Imeline”:

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.