ELMARI TOP 10: “FÜR OKSANA” TEIST KORDA TIPUS

Pole kahtlust, et nublu ja Gameboy Tetrise laul “für Oksana” on praegu Eestis suur hitt. Lugu, mida on YouTube’is kuulatud üle 2 miljoni korra, kogub ka raadiojaamades ohtralt mängukordi ning valitseb teist nädalat järjest raadio Elmar koostatud Eesti lugude edetabelit.

Oma viiendal tabelinädalal hüppas Elmaris kolmandalt astmelt teiseks ansambli Sobe laul “Looduse kroon”, millega kutsutakse kuulajaid minema loodusesse ning kolmanda platsi võttis enda alla Ott Leplandi maikuus ilmunud singel “Uued ootused”

Tabelisse sööstis seekord kaks uut tulijat – pop-rock bändi Must Hunt lugu “Rändaja” stardib kuuendalt ja KOBRA pala “Tuulte poolt tallatud maa” kümnendalt positsioonilt. Seetõttu pidid edetabeliga hüvasti jätma Jaanus Saksa viis nädalat vastu pidanud soolosingel “Su säravad silmad” ja kolmel korral TOP 10-nes figureerinud Jaagup Tuisu laul “Hetkes”.

Võimalikud uued tulijad järgmiseks tabeliks on Kadi Toomi uus singel “On mis on” ja Indrek Rebase esitatud “Päikeseloojang”. Kumbagi lugu YouTube’is hetkel paraku kuulata ei saa.

Raadio Elmar Eesti lugude edetabel (14. september):

1 (1) nublu feat. Gameboy Tetris “für Oksana”
2 (3) Sobe “Looduse kroon”
3 (2) Ott Lepland “Uued ootused” 
4 (5) Nedsaja küla bänd “Esmaspäeval Antsla jaamas”
5 (4) Elina Born “Kordumatu”
6 UUS Must Hunt “Rändaja”
7 (6) Synne Valtri Band “Jälle siin”
8 (7) Indrek Ventmann “Viimane tants”
9 (8) Miljardid “Vari” 
10 UUS KOBRA “Tuulte poolt tallatud maa”

Sulgudes positsioon eelmisel korral

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.