LIIS RING AVALDAB TEISE SOOLOALBUMI

Järgmisel neljapäeval, 19. septembril ilmub Liis Ringi teine täispikk sooloalbum “Woolgathering” – taaskord vinüülil ja plaadifirma Õunaviks alt.

Liis Ring on Eesti muusikamaastikul toimetanud juba kümmekond aastat, algselt erinevate bändide koosseisudes (Animal Drama, Mirabilia, Talamak). 2014. aastal ilmus esimene täispikk album “Fables of a Faraway Land” sooloartistina, tookord veel cirkli nime all. Kahe täispika plaadi vahel andis ta ise välja ka paar minialbumit: “Satori” 10″ vinüülil (2016) ja “Åker” kassetil (2018).

Plaadil olevad kaheksa lugu moodustavad kokku justkui kuuldemängu, muusikalise helirännaku läbi Liis Ringi kõrvade ja teda ümbritseva maailma.

Väljendil “Woolgathering” on kaks tähendust – sõnasõnalt tähendab see villa kogumist lammastelt, kuid tihtipeale kasutatakse teda iseloomustamaks rändavat ja unistavat meelt, selgitas Ring.

“Tundub, et minu heliloomingussegi on kandunud teatav pidetus, mis tingitud muutuvatest oludest ja maastikest mu ümber ning sees. Enamik lugusid on salvestatud just nende paikades, kus ma nad kirjutasin, ja ka ajaliselt lähedal loomise hetkele,” jätkas ta.

LP “Woolgathering” lugude nimekiri:

A
1. du&jag
2. Oslo. July.
3. C of leaves
4. 28, in flames

B
1. Juta
2. 寿司の音楽yesyesyes / sushi no ongaku yesyesyes
3. mundane magic
4. woolgathering

LP “Woolgathering” kujundus

Plaadi avalugu “du&jag”:

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.