TARVO MADSENI UUES MUUSIKAVIDEOS ASTUVAD ÜLES KA 5MIINUST, PLUUTO & LAURA PRITS

Tarvo Madsen Band (foto: Martin Kosseson)

Täna avaldas noor artist Tarvo Madsen koos enda bändiga salvestatud loole “Mul läheb hästi” muusikavideo, kus löövad kaasa lisaks paljudele teistele ka räpipunt 5Miinust, räppar Pluuto, laulja Laura Prits, produtsent ja laulja Gevin Niglas, trummar Siim Koppel, telesaate “Reporter” ilmatüdruk Gabriela Kivimägi & uue tüdrukutebändi Little Mess laulja Johanna-Elise Kabel.

Loo muusikavideo on bändi enda sõnul filmitud suve jooksul erinevates paikades üle Eesti ning filmijateks olid bändiliikmed ise, neid abistas Martin Veem. Klipid monteeris kokku Georg-Sander Männik. “Meie jaoks oli selle loo muusikavideo puhul tähtis, et me saaksime ise kohtuda erinevate inimestega ning suudaksime nad kaamera ees panna näitama päris emotsiooni. Meie muusika ei ole tehtud meie enda jaoks vaid kõigi jaoks ja seetõttu on tore, kui saab ka video tegemisel kaasata erinevaid inimesi,” lisas Madsen.

Laulu “Mul läheb hästi” sõnade ja viisi autoriks on Madsen ise, kuid arranžeeringu sai see ikkagi kogu bändi koostöös. Lisaks aitasid loole elektroonilisemat kõla anda Gevin Niglas ja Mark Markus. Salvestuse, miximise ja masterdamise tegi Sten-Olle Moldau Tõnu Susi Muusikastuudios.

Tarvo Madsen on Viljandist pärit noor pop-rock laulja ja laulukirjutaja, kelle kaasahaaravad lood ei jäta külmaks mitte ühtki publikut. Oma bändiga kevadel pea 800-pealise publiku ees esimese kontserdi andnud artist andis eelmisel suvel välja oma debüütsingli “Üksinda”, mille aitasid sisse mängida kodumaised tippmuusikud Taavi Langi, Roland Puusepp, Siim Usin, Kaido Kadaja & Allan Kasuk ning peagi järgnes ka teine singel “Doominoefekt”. Mõlemad lood said ka märkimisväärselt mänguaega erinevates raadiojaamades. Laval astub Tarvo üles koos andekatest muusikutest koosneva bändiga, kellega koos on arranžeeritud kaasahaarav kontsertkava ning lühikese tegutsemisaja jooksul on käidud esinemas erinevates paikades üle Eesti ja jagatud lava koos suurimate kodumaiste artistidega. Bänd lubab juba varsti fännidele kuulamiseks välja lasta ka EP, mille salvestamisega sügisel tegeletakse. Sügise jooksul saab Tarvo Madsen Band’i näha 14. septembril ööklubis Cheers ning seejärel 26. oktoobril Tartus Atlantises, kus lavale astuvad ka Terminaator, SHANON, Justament, Hunt ning üks A-klassi üllatusartist.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.