KUULA: UUS TÜDRUKUTEBÄND LITTLE MESS AVALDAS DEBÜÜTSINGLI “SINU JAOKS”

Foto: Mardo Männimägi

Märtsikuus tuli teade selle kohta, et 2013. aastal moodustatud tüdrukutebänd La La Ladies on laiali läinud. Uudisest möödus vaid nädal, kui kollektiivi ellukutsujad Tanja Mihhailova-Saar ja Timo Vendt andsid teada, et hakkavad uut girlpower-ansamblit kokku panema. Nüüd on asjalood sealmaal, et sündinud on uus tüdrukutebänd Little Mess! Nende esiksingel kannab pealkirja “Sinu jaoks”.

Uude ansamblisse Little Mess otsitud liikmete katsetel käis kevadel 187 tüdrukut, kelle seast said valituks Karmel Üksvärav, Johanna-Elise Kabel ja Viktoria Koljagina.

Tanja Mihhailova-Saare sõnul paistsid neiud silma hea tantsu- ja lauluoskusega. “Juba proovisaalis oli näha, et neiud sobivad omavahel imeliselt kokku.”

Nüüd on valmis tüdrukute esiksingel “Sinu jaoks”, mille autoriteks on Carine Jessica Kostla, Timo Vendt ja Tanja. Lugu räägib kahe inimese vahel olevast segadusest, kus keegi midagi aru ei saa ja samas jäetakse ka rääkimata.

Loole valmis ka video, mille lavastajaks on Villiko Kruuse, monteerija/animaator on Josh Twist ja operaator Martin Heinla.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.