INTSIKURMU FESTIVAL AVALDAS LÕPLIKU PROGRAMMI. KERLI ANNAB INTSIKURMUS EESTI PUBLIKULE SELLE SUVE AINSA KONTSERDI

Kerli

Armastatud butiikfestival Intsikurmu tuleb sel aastal juba seitsmendat korda. Põlva iidsete mändide vahel toimuv muusikasündmus üllatab alati oma publikut põnevate uute artistidega ja nii ka sel aastal.

Esimest korda festivali ajaloos, esineb Põlva metsapargi laval Lõuna-Korea bänd IDIOTAPE. Välismaiseteks peaesinejateks on sel aastal Londoni sensatsioon Superorganism, Prantsuse räpipunt Chinese Man, Tel Avivi duo Lola Marsh, Ida-Euroopa suurim tõusev täht Ivan Dorn ja hüpnootilist tantsumuusikat viljelev Hollandi-Uus-Meremaa trio MY BABY. Kodumaisetest artistidest on festivalile tulemas kirev seltskond ning muusikat jagub igale maitsele. Publiku tõmbavad käima SoundCloud’i räpparid Pluuto ja Villemdrillem, kauneid vokaale pakuvad Lenna ja Anett, kosmilisi helisid loob Mick Pedaja, roki žanri erinevaid külgi näitavad Miljardid ja Talbot jpt. Üles astuvad ka välismaal edu saavutanud Ewert and The Two Dragons ja Kadri Voorand & Mihkel Mälgand.

Üheks oodatumaks peaesinejaks sel aastal on Eesti maailmamuusika kaardile viinud Kerli, kes annab Intsikurmus selle suve ainsa kontserdi kodumaa publikule.

Festivali korraldajad teatasid: “Me kutsume inimesi pöörduma metsapõue, et leida sealt muusika ja kunsti kaudu ennast ja meie esivanemaid. Laiahaardelisest muusika- ja kunstiprogrammist õhkub soojust, mis mõjub üleüldise igapäevamüra keskel tervendavalt. Kõik, mis metsapargis sünnib, on kantud suurmeeste Jakob Hurda ja Jaan Vahtra vaimust. Hoiame ajalugu, luues uut. Oleme rahvusvahelised ja avatud, unustamata oma kõige lähemat naabrimeest. Anname võimaluse kasvamiseks ning hingerahu leidmiseks.” 

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.