TVPLAY SUPERTALENDI KONKURSI FINALISTID AVALDASID KOOSTÖÖS RÄPPAR ROM’IGA MUUSIKAVIDEO INSPIREERIVALE LOOLE “TAGASI EI PÖÖRA”

Noored muusikud Yung $emper ja manna (kellel alles hiljuti ilmus koos reketiga singel “Aegluubis”) avaldasid koostöös räppar ROM-iga muusikavideo loole “Tagasi ei pööra”. Värske laul räägib takistuste ületamisest ja eneseväärtustamisest hoolimata ümbritsevate inimeste skeptilisusest.

“Tahtsime näidata noortele, et nende mõtted ja visioonid ei ole mõttetud ega väiksemad kui ükskõik kelle omad,” kommenteerib Supertalendi konkursi finalist manna (kodanikunimega Maria Annabel Vainumäe) ning lisab: “Kõik on võimalik, kuid kui on tahet, siis peab olema ka julgust.”

Kõnealune laul sündis TVPlay Supertalendi konkursi raames, mille finaali jõudsid andekad noored manna, Yung $emper (kodanikunimega Johannes Veike) ning Reigo Metsik. “Otsustasime teha inspireeriva loo ning kõige õigem hääl loo refrääni jaoks tundus olevat ROM. Kuna ma olen temaga varem juba ühe muusikavideo raames koostööd teinud, teadsin et kõik läheb sujuvalt,” räägib projekti sünnist Reigo.

Lõpetuseks lisab manna: “Konkurssi me küll ei võitnud, kuid sellest hoolimata olen oma tiimi üle väga uhke ning leian, et suurim auhind on pigem teadmine, et keegi saab sellest laulust tuge või teadmise, et ta ei ole üksi.”

Muusikavideot aitas filmida noor youtuber Karl-Gustav Kurn ning monteerimise ja efektide eest kandis hoolt 16-aastane Reigo Metsik.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.