POP-ROCK BÄND THE SOUND VALLUTAS MUUSIKAPLANEEDI EDETABELI

The Sound’i laulja Steven Kopliste

Toredat heinakuu algust!

Alanud nädal toob endaga tugeva tuule ja vihmapilved, aga vähemalt näib, et nii hulluks kui Terminaatori laulus “Juulikuu lumi” siiski ei lähe. Igaljuhul, esmaspäev on MuusikaPlaneedis TOP 10-ne päev ning meie värske pingerea vallutas pop-rock bänd The Sound, singliga “Varjud”. Palju õnne!

Kollektiiv The Sound on MuusikaPlaneedi tabelit valitsenud varemgi – eelmisel sügisel jõudis nende pala “Motomaania” siin kahel nädalal esikohale. Uut singlit “Varjud” kommenteeris ansambli laulja Steven Kopliste järgmiselt: “Paljudel noortel on tunne, et nende õnnel seistakse tee peal ees ning nad ei näe muud võimalust kui oma õnne nimel põgeneda. Nagu öeldakse, ületatakse tänu armastusele raskeimaidki takistusi. Tähtsaimaks selle juures on aga üksteise usaldamine.”

The Sound on juba kuus aastat tegelenud Eesti pop-rock bänd. Laulja Steven Kopliste, trummar Gregor Vaikmets, bassist Jaroslav Tšerneštšuk, kitarril Valeri Smõslov ja klahvpillil Emil Raja. Ahjusooja singli muusika ning sõnade autor on ansambli laulja Steven Kopliste.

Oma kolmandal tabelinädalal hoiab hõbemedalist kinni Anne Veski hoogne lugu “Ma sulle tantsu kingin taas” ja eelmise korra liider, Esivanemate Kaja singel “Ei tüdi õllest-viinast” hääletati sedapuhku kolmandaks.

Edasi pääsevad ka Empty Mind’i sinku “Vari” ja Ott Leplandi esitatud “Uued ootused”, mis asuvad endiselt vastavalt neljandal ja viiendal positsioonil.  

MuusikaPlaneedi TOP 10 #212 (1. juuli):

1 UUS [1] The Sound “Varjud” (26.6%)
2 (2) [3] Anne Veski “Ma sulle tantsu kingin taas” (21.21%)
3 (1) [3] Esivanemate Kaja “Ei tüdi õllest-viinast” (16.84%)
4 (4) [6] Empty Mind “Vari” (11.45%)
5 (5) [6] Ott Lepland “Uued ootused” (9.43%)

6 (3) [2] Must Hunt “Tuletooja” (6.06%)
7 UUS [1] 5Miinust x nublu “(Ei ole) aluspükse” (4.38%)
8 UUS [1] reket & manna “Aegluubis” (2.02%)
9 UUS [1] Grete Paia “Kinni mind püüda saa” (1.35%)
10 UUS [1] Nedsaja Küla Bänd “Suveöö” (0.67%)

Hääli: 297 (aitäh!)

Nagu juba varem mainitud, siis reeglite kohaselt pääsevad edasi viis populaarsemat laulu ning neile asuvad nüüd säru tegema viis uut tulijat:

  • Bad Art feat. Beebilõust “Raamid”
  • Code One / Cuba feat. Elina Hokkanen “Teisiti on kõik”
  • Kéa “Tantsin tulega”
  • Liis Mäesalu ja Tarvo Valm “Tule nüüd”
  • Ranele “Cliché”

Uus gallup ootab hääli lehe paremas servas (mobiiliversiooni puhul lehe allosas) ja läheb lukku pühapäeval, 7. juulil kell 23:59. Tuld! 🙂

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.