SEGADUS: AMEERIKLASE FYB TANERI LOOS “EXCUSE ME” EI TEEGI NUBLU KAASA?

nublu (foto: Rauno Liivand)

Viimati täiendatud kell 16:02!

Eesti meedias ilmus täna uudis selle kohta, et populaarne mõminaräppar nublu käis kevadel Ameerikas seiklemas ning salvestas kohalike räpparitega paar lugu. Üks paladest tehti täna avalikuks, aga ajakiri Kroonika ilmutas pärastlõunal artikli selle kohta, et loos “Excuse Me” nublu siiski kaasa ei teinud. Praeguseks on laul YouTube’ist eemaldatud.

Nimelt kirjutab Kroonika, et DJ Qrx, kes teeb mõminaräppariga koostööd, meisterdas USAs stuudios naljaviluks mõned demod Tallinna peosarja Bianca sketch’i jaoks, mis käiku ei läinud, aga mille kuulsusejanulised tema nime alt välja lasid. 

Esialgse info kohaselt tegi nublu kaasa New Jersey muusiku Fyb Taneri loos “Excuse Me” ning koos Fyb Taneri ja teise kohaliku räppari Martin Suarezega sündis ka mõminaräppari eelmine, aprillis üllitatud ingliskeelne singel “She Love It” (seega on ka see pettus?).

Uues loos räägib “nublu” tüdrukust, kes teda suhtlusrakenduses Snapchat sõbraks lisada soovib. Riimiseadja mainib, et ta on tore mees, kelle jakid tulevad Inglismaalt ja kellad Islandilt. 

Kell 16-ks on lugu YouTube’ist eemaldatud.

Alles eelmisel nädalal andis nublu välja eestikeelse singli “Rotterdam”, mida on selle artikli kirjutamise ajal YouTube’is kuulatud üle 204 000 korda. Täna, 20. juunil tuli noormehel koos pundiga 5Miinust välja videosingel “(Ei ole) aluspükse”.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.