STEFAN AVALDAS LAULU “BETTER DAYS”

Veebruaris Eesti Laulu finaalis looga “Without You” pronksmedali saanud Stefan avalikustas uue ingliskeelse singli “Better Days”.

Lugu sündis koostöös kahe inglise laulukirjutaja Katie Sky ja Tara Priya Chandra’ga.

Stefan, Katie ja Tara läksid koos produtsendi Raul Ojamaaga, kes on produtseerinud ka Lenna plaadi “Kolm korda”, stuudiosse ja nii see lugu sündiski. Loo juures olid abiks väga paljud Eesti parimad muusikud.

“Better Days” on Stefani teine singel sooloartistina. Esimene oli Karl-Ander Reismaniga koostöös valminud “Without You”, mis jõudis Eesti Laulu superfinaali ning hiljem sai sellest 2019. aasta esimese poole üks edukamaid kodumaiseid lugusid.

Stefani sõnul on uuel lool tema jaoks väga isiklik tähendus, kuid kindlasti on lootus paremale päevale niivõrd kõikehaarav, et see võib tähendada erinevatel ajahetkedel erinevaid asju ja iga inimese jaoks on olemas just kindlasti tema enda “better days”. Stefani suureks muusikaliseks inspiratsiooniallikaks on Michael Jaksoni, Ed Sheerani ja Freddie Mercury looming.

“Lugu räägib lootusest, et me kõik näeksime paremaid päevi koos. Loo ilmumine juuniküüditamise päeval on küll kokkusattumus, kuid annab sellele soovile kindlasti veelgi sügavama tähenduse,” ütles Stefan.

Stefan Airapetjan on Eesti väikelinnast Viljandist pärit armeenia päritolu noor andekas laulja ja laulukirjutaja. Juba väikesest peast laulmisega alustanud Stefan, mis on ka tema artistinimeks, alustas soolokarjääriga alles eelmise aasta lõpus kui ta osales Eesti Laulul ning tuli seal endakirjutatud looga “Without You” kolme parema hulka. Sellega kordas Stefan oma aasta varasemat tulemust kui ta Vajé koosseisus Eesti Laulul samuti kolme parema hulka tuli.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.