YASMYN JA JOHNNY BLOOMS AVALDASID VÄRSKE SUVEHITI

Kaasaegne urban-artist ja Eesti muusikamaastiku suur tulevikulootus YASMYN avaldas koostöös Inglise produtsendi Johnny Bloomsiga värske suvehiti “Madman”.

YASMYN, kelle lavalist olekut on erinevad välismaised muusikaväljaanded kirjeldanud kui hüpnootilist segu R&Bst, trapist, popist ja hiphopist, kommenteeris põnevat projekti järgmiselt: “Kui Johnny minuga ühendust võttis ja oma huvist koostöö vastu rääkis, siis tundus kõik ääretult põnev. Tegu on ühe väga huvitava tüübiga, kellega seostus mul varasemalt vaid Johnny Bloom’si roosilimonaad, mida poelettidel olen näinud. Et tegu on ühtlasi ka ühe tuntud produtsendiga, kes soovis oma uue aliase alt koostööd alustada just minuga, on mulle komplimendiks.”

“Kuna Johnny tundub mulle veidi hullumeelne ja tema üheks kireks on muuhulgas motosport, siis laulu teemavalik sündis justkui iseenesest,” kirjeldas YASMYN “Madmani” sünnilugu.

Johnnyle sümpatiseerib YASMYNi juures tema laid-back ning siiras olek. “YASMYN on vaatamata oma noorusele enesekindel ja küps artist, kellesse mul on palju usku,” rääkis Johnny.

YASMYN ilmutas käesoleval aastal ka oma debüütalbumi “SlowFall” ning hiljaaegu singli “Till U Make It”. Lähipäevil ilmub “Madman” ka kõikides striiminguplatvormides.

Seniks kuula YASMYNi ja Johnny Bloomsi suvehõngulist hitti “Madman” YouTube’ist:

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.