EESTI TRUMMI JA BASSI DJ & PRODUTSENT SOUND IN NOISE AVALDAS EP “SHAPES PT. 1”, MIS SISALDAB KOLME LUGU TULEVASELT ALBUMILT

RAM Records (BMG UK) pole drum & bass’i entusiastidele päris kindlasti võõras nimi – pea 30-aastase ajalooga superleibeli ridades on muusikat üllitanud paljude seas ka trummi ja bassi suurkujud Andy C, Bad Company UK, Calyx & Teebee, Chase & Status, Sub Focus, Wilkinson ning Camo & Krooked. RAM Records laagrisse kuulub ka Eero “Sound In Noise” Muiste, kelle värske EP “Shapes Pt. 1” ilmus reedel mussipoodides üle maailma – tegemist on esimesega kahest EP-st, mis kulmineerub sügisel täispika albumiga.

Veidi ka träkkidest lähemalt: tume ja tärisev “Cowards” sai Andy C poolt haruldase kolmekordse esituse ja duubel-rewind’i osaliseks tema selle aasta BBC Radio 1 Essential Mix’is, “Deep Inside” kerib vastupandamatu kaasakiskuvusega lahti mõnusaks disko funk rolleriks ning külmavärinaid tekitava vokaaliga “One By One” on tehtud koostöös noore Kreeka lauljannaga Marianna Ray.

“Shapes Pt. 1” toob suurepäraselt välja Sound In Noise’i versatiilsuse, olgu tegu mis tahes drum & bass’i subžanriga. Hea teada, et see on alles algus.

EP illustratsiooni autor Anu Muiste ja kujundus Army OF Few poolt.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.