OUU UUS AJASTU ALGAB UUE LAULUGA

Viimati mullusel suvel basseiniveed lainetama rokkinud ansambel Ouu on valmistanud ette järjekordse vallutuse singli “Brief Disbelief” näol.
Lugu, mis kõigi eelduste kohaselt peaks jõudma ka Ouu järgmisele kogumikule, jätkab bändile omaks saanud muusikalistel eksirännakutel – sedapuhku jalutatakse mööda poproki mustvalget klahvrada.

“Esiti oli plaan teha lihtsamat sorti klaveripala, kuid ajapikku kasvas laulust välja meie bändile omane helikogum, mis pigistab erinevatest laulu arengu võimalustest 110% välja,” sõnas ansambli pikim liige Tiit Liblik.

“Pea iga uus takt on saanud inspiratsiooni eri allikatest, biitlitest Bachini ja Bachist Volvoni,” nendib hetkeseisuga tähtsuselt teine laulukirjutaja Hyrr Innokent Vainola.

Veel lubab bänd, et “Brief Disbelief” ei jää praeguse kvartali viimaseks singliks: järjepanu on levinud kuuldused mitmete lokatsioonide broneeringutest erinevate pseudonüümide alt, mida on varem seostatud ansambel Ouu liikmetega.
Teisisõnu on oodata sarnaselt eelmise suve menuloole “Worn Out Look” järjekordset pingest ning põnevusest pakatavat videolugu.

Laulus mängisid pille Tiit Liblik, Hyrr Innokent Vainola, Jaan Sinka ja Rihard Niinberg.

Masterdas Martin Kikas.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.