ARIADNE SINGEL “ALL IN” ASUS JUHTIMA TELESAATE “REPORTER” MUUSIKATABELIT

2017. aastal Eesti Laulu konkursil kümnete tuhandete südamed võitnud Ariadne värske singel “All In” asus reede lõunal juhtima Kanal 2 uudistemagasini “Reporter” muusikatabelit Eesti TOP 10.

Soome tipp-produtsent Leo Jupiteri poolt viimase lihvi saanud suvine lugu tähistab Ariadne koostöö algust tänavu aasta plaadifirmaks valitud muusikaettevõtetega Made in Baltics & Sony Music.

“Kui ma eelmisel aastal mõningate demodega Made in Balticsi tiimile külla läksin, siis nad olid just ettevalmistamas oma koostööd Sonyga. Nad palusid mul natuke kannatlik olla, aga leppisime kokku, et sügisel alustame juba tööd muusika kallal. Olen tänaseks teinud Helsingis juba mitmeid sessioone erinevate autorite-produtsentidega ja olen tulemuse üle super-õnnelik. Iga kord läksid lood aina paremaks ja paremaks. Mul on kaustas ägedaid lugusid juba terve albumitäis,” kommenteeris Ariadne singli ilmudes.

“Lugu “All In” kannabki minu jaoks suuresti mõtet, et olen nüüdsest “all in” muusika juures, läbi armastuslaulu võtme. Ma olen väga elevil, sest olen pikalt muusikast eemal olnud ja on suurepärane olla selles maailmas tagasi,” lisas lauljatar.

“Reporteri” pingerea teisel kohal püsib Cityflashi ja Laura-Ly lugu “Home”, mis antud välja Saksamaa plaadifirma Mental Madness Records alt ja valmis juba kaks aastat tagasi.

Kolmas on jätkuvalt Liis Lemsalu singel “Tähed me jalge all”, mille loomisel osalesid lisaks Liisile ka hollandi laulukirjutaja Clifford Goilo ja produtsent Raul Ojamaa.

Kanal 2 saate “Reporter” muusikatabel Eesti TOP 10 (24. mai):

1 (6) [2] Ariadne “All In”
2 (2) [6] Cityflash feat. Laura-Ly “Home”
3 (3) [7] Liis Lemsalu “Tähed me jalge all”
4 (4) [15] Lumevärv feat. INGA “Milline päev”
5 (5) [13] Mariliis Jõgeva “Sinust isu täis ei saa”
6 UUS [1] Öed “Suvemees”
7 (7) [22] Karl-Erik Taukar “Need read”

8 (1) [7] Victor Crone “Storm”
9 UUS [1] Ott Lepland “Uued ootused”
10 UUS [1] Supernova “Sest on aeg”

Iga nädal lendavad kolm kõige vähem punkte saanud lugu tabelist välja. Nende asemele tulevad uued lood, mis alles jäänud seitsmega võistlema hakkavad. Seekord asuvad hääli püüdma:

  • Ansambel Horoskoop & Marek Sadam “Champs Elyseés”
  • Karl Madis “Ham ham”
  • Sõpruse Puiestee “Kauge tähe valgus”

Hääletada saab siitkaudu.

Täpselt aasta tagasi mängis edetabelis esimest viiulit ansambli Traffic pala “Vead”, aastal 2017 oli esimene Karavani “Kui sa tantsid” ja kolm aastat tagasi poistebändi Beyond Beyond debüütsingel “So Alive”:

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.