VODEVILLIBLUUSI ANSAMBEL KAISA LING THING TÄHISTAB TEIST SÜNNIPÄEVA KONTSERTIDEGA

Foto: Kalev Toom

Eelmise aasta lõpus oma esimese albumi üllitanud vodevillibluusi kollektiiv Kaisa Ling Thing võtab taas ette! Teise tegutsemisaasta tähistamiseks antakse enne suurt suve veel kaks šõukontserti.

Märtsikuus kolmel järjestikusel päeval Kalamajas peetud residentuuri “Kas on vaja?!” raames küsis Kaisa, kas ikka on vaja. Kas on vaja, pea laiali otsas, äärmustesse kihutada ja maailma mustvalgeks maalida? See maailm on aga kahe kuu jooksul ainult pöörasemaks muutunud, kuid Kaisa Ling Thingi eesmärgid on ikka samad: normaliseerida igapäevast, olmelist ja tavalist elu, mis ongi räpane, kus ei ole kategoorilisi lahendusi. Tähistagem jätkuvalt tervemõistuslikkust ja normaalsust, inimlikkust kogu selle ebatäiuses!

Laval on Kaisa Ling Thing koosseisus Kaisa Maria Ling laulul ja naljal, Peep Kallas trummidel, Argo Toomel kontrabassil ning Rene Paul ja Erki-Andres Nuut kahel klaveril. 29. mail liitub nendega Tartus aga veel teinegi Kaisa – klaveri- ja orelimängija ning slämmpoeet Kaisa Kuslapuu, kes küsib, miks eestikeelsed laulud kasutavad kogu aeg ühte ja sama sõnade komplekti, nagu oleks emakeelest mingi prooviversioon kasutusel. Heldeke! on vinge burleskibaar-teater-klubi Kalamajas, mis on Eestis põneva ja uuendusliku meelelahutuse esirinnas. Elamusruum Elutuba Lava Taga on Tartu Aparaaditehase üks värskemaid asutusi, kus igalühel on võimalus luua just selline atmosfäär, nagu süda ihkab. Kõike saab, kõike on, puuduvad vanusepiirangud, dress-code’id ja keelud.

Kontserdid:

28. mail kell 20 klubis Heldeke! (Tööstuse 13, Tallinn)
29. mail kell 20 elamusruumis Elutuba Lava Taga (Aparaaditehas, Tartu)

Pileteid saab osta siitkaudu.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.