BOURBON SUGAR ESITLEB EESOTSAS TAAVI PETERSONIGA VÄRSKEID LAULE KALAMAJA PÄEVADEL

2016. aastal värvika kitarristi Grigori Rõžuki eestvedamisel triona loodud bändi Bourbon Sugar koosseis on 2019. aastaks kerkinud neljaliikmeliseks. Laulja põhikoha on üle võtnud 2007. aastal saatest “Eesti otsib superstaari” tuntust kogunud võimekas vokalist Taavi Peterson. Bassil annab kuuma Meelis Niine. Trummidel jõuline Kaupo Saar. Uus koosseis on aasta algusest saadik kirjutanud hulga uut materjali ja käsil on debüütalbumi salvestamine.

Kalamaja päevade raames esineb kollektiiv 19. mail kell 17:00 Salme kultuurikeskuse kõrval asuval pealaval. Muu hulgas esineb bänd sel suvel ka Pelgulinna päevadel, Kapa Festivalil, Augustibluusil ning Käbliku Beer Camp & Rock’n’Rollil.

Grigori kommenteerib uut koosseisu nii: “Olen uue koosseisu ja sellega kaasneva värske hingamise ning uuenenud inspiratsioonipuhanguga väga rahul. Suur au on nii andekate inimestega koos musitseerida!”
Taavi lisab: “Olen seda pikalt oodanud, et selline ühtselt hingav proff kooslus kokku saaks. Mind valdab energeetiliselt peatamatuse tunne!”
Meelis võtab olukorda kokku nii: “Alates esimestest ühistest proovidest oli kohe tunda, et antud koosseisule tuleb lugude kirjutamine kergelt ja muusikaline pilt on põnev ja mitmekülgne. Bändiliikmete vahel oli kohe hea klapp ja kuna kõik on valmis loomingule pühenduma, on see ka endale suurepäraseks motivatsiooniks. Seega oli kohe algusest sisetunne, et tegemist on nö õige asjaga.”

Bourbon Sugar on psühhedeelsete mõjutustega rock & roll kvartett, mida sõnade asemel iseloomustab kõige paremini bändi live-show. Bändi helikeel on omapäraselt lai, otsinguline, värvirohke ning elav. Nagu nimigi ütleb, on bändi muusika voolav, kange, vürtsikalt magus ning ajaga aina parem.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.