OTT LEPLANDI VERIVÄRSKE PALA “UUED OOTUSED”

Foto: Rain Nirgi

Ott Lepland, Jörgen Pakkas, Viljar Norman, Kristjan Mängel ja Johannes Lõhmus salvestasid uue loo, mis kannab pealkirja “Uued ootused”.

“Loo saamise tõukejõuks sai kitarrist Jörgeni meloodia. Bändiga muusika tegemise käigus hakkas mul küpsema idee ka laulu temaatika ja sõnade osas,” räägib loo saamisest Ott Lepland.

Pala kaasautor ja kitarrist Jörgen Pakkas lisab: “”Uued ootused” on üks nendest lugudest mis valmis üpris kiiresti. Olime bändiga ühe telesaate salvestusel ning mängisin nö soojenduseks loo meloodiat. Otile kidrakäik väga meeldis ning selle peale ehitasime koos bändiliikmetega terve pala, mille me koos Johannes Lõhmusega legendaarses Linnahalli stuudios ka salvestasime”.

“Meil kõigil on elus hetki või perioode, kus laseme pahedel enda üle võimust võtta ja tänu sellele võivad meie igapäevased tegemised ja inimesed, kes meist hoolivad, kannatada saada. Kuid kui ennast taas kokku võtame, oma eesmärkide nimel pingutame ja end parandame, võib elu meile pakkuda uusi imelisi juhtumisi, uskumatuid võimalusi ja suurepäraseid õnnestumisi,” räägib Ott laulu sõnade inspiratsioonist.

“Uued ootused” filmiti Hara sadamas, endises allveelaevade demagnetiseerimise keskuses. “Lugu endasse uskumisest, mugavustsoonist välja rebimisest ja alalisest “võitlusest” iseendaga vajas erilist ning vastuolulist kohta. Imeline Põhja-Eesti loodus ja meri, milles ootamatult avanev sünge betoonarhitektuur koos meelevaldse graffitiga andis loole ja pildile täpselt õige kontrasti,” võtab video sünniloo kokku video režissöör ja üks operaatoritest Laur-Leho Kaljumets.

Uut lugu on võimalik elavas ettekandes kuulata juba sel reedel, 17. mail Oti sünnipäeval Alexela Kontserdimajas.

“Uued ootused”:

Muusika: Ott Lepland, Jörgen Pakkas, Viljar Norman, Kristjan Mängel, Raun Juurikas
Sõnad: Ott Lepland

Ott Lepland Band:
Ott Lepland – vokaal
Jörgen Pakkas – kitarr
Viljar Norman – bass
Ramuel Tafenau – trummid
Raun Juurikas – klahvpillid

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.