DAGMAR OJA: LÄKSIME EUROVISIOONI FINAALI PÄÄSEMISE JÄREL KOGU EESTI DELEGATSIOONIGA EUROKLUBISSE TÄHISTAMA

Teisipäeva hilisõhtul toimus Iisraelis Eurovisiooni lauluvõistluse esimene poolfinaal, millest Eesti delegatsioon kenasti edasi finaali seilas. MuusikaPlaneet võttis täna ühendust taustalaulja Dagmar Ojaga, et talle paar küsimust esitada.

Millised teie päevad Tel Avivis välja näevad, peate seal ju pidevalt intervjuusid andma ja proove tegema – kas puhata jõuate ning kui palju olete Tel Avivi või üleüldse Iisraeliga tutvunud?

Meie päevad on väga toredad. Esimesel nädalal käisime kohe Jeruusalemma ilu ja võlu nautimas. Väga-väga ilus oli. Intervjuusid ei ole meil taustalauljatel siin üldse palju. Proove teeme ikka ja saame puhata ka. 6 km raadiuses oleme ringi jalutanud siin oma hotelli ümbruses. Imeline rannapromenaad on siin, mida mööda saab mõnusasti oma sammud täis. 🙂

Kas Sina viibid Iisraelis esimest korda? Mis mulje on nii riigist kui kohalikest jäänud?

Esimest korda jah. Tel Aviv on väga ilus ja mis põhiline – soe. Mulle päike väga meeldib. Aga kahjuks on siin hinnad väga kõrged. Kohalikud on üldjoontes toredad ja lahked, ainult, et teeninduskultuur on kehv. Aeglased ja unistavad. 🙂

Mida võttis Eesti delegatsioon ette peale seda kui esimene poolfinaal läbi sai, kas läksite kuhugi pidutsema või hotelli puhkama?

Noh, natukene ikka tähistasime võitu. Läksime kogu seltskonnaga euroklubisse, kus ootasid ees juba Eesti eurofännid ja ka välismaised fännid. Tehti palju pilte, tantsiti, lauldi – nagu ikka. Head emotsiooni peab ju jagama.

Kas täna, kolmapäeval, saab loo “Storm” laulmisest puhata?

Jah, täna vist saab puhata, kuigi pole veel kindel. Sest täna õhtul on mingi üritus, kus võib-olla Victor peab laulma.

Mitmes kord on see Sul suurel Eurovisioonil tausta laulda? Kuidas Iisraeli Eurovisiooni korraldamisega seni rahule oled jäänud, mis on suurimad plussid ja miinused?

Minul on 5. kord. Organisatoorne pool on väga kaootiline. Enamasti üsna vilets. Ei oskagi plusse ja miinuseid niimoodi kokku loetleda.

Kes on Sinu enda lemmikud tänavuselt Eurovisioonilt? Kas vaatate teist poolfinaali saalist?

Lemmikuid ei oska välja tuua, sest teise poolfinaali seltskonda pole kõiki kuulnudki veel. Saali me ei lähe, ilmselt vaatame ühiselt kusagil hotellitoas.

Mis muud kui edu kogu Eesti delegatsioonile laupäevaseks finaaliks ja et “Storm” kõlaks siis veelgi ägedamalt! 🙂

Loo “Storm” esitus Eurovisiooni esimeses poolfinaalis:

Eurovisiooni 2. poolfinaal toimub neljapäeval, 16. mail ja suurejooneline finaal laupäeval, 18. mail.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.