ANETT JA LIISI KOIKSON TUTVUSTAVAD ÜHISELT UUSI LÜHIALBUMEID

Jazzmuusika taustaga lauljad Anett ja Liisi Koikson annavad 6. juunil kell 21 Telliskivi Loomelinnakus asuvas restoranis Kivi Paber Käärid ühise kontserdi, esitledes kumbki enda värsket lühialbumit.

Anett (Kulbin) andis mai keskel välja enda debüütalbumi “All Over Again”, milles on noor laulja-laulukirjutaja süüvinud kaaseagsesse soulmuusikasse. Anett kirjutab muusikat alati just hetkeolukorda peegeldades, kandes emotsioonid ja mõtted ausalt meloodiasse ja sõnadesse. Lühialbumilt leiab ka popmuusikat, mille näitel teeb loos “Hit And Run” kaasa Jüri Pootsmann.

Kuula Aneti EP’d Spotifyst: 

Liisi Koikson avaldab 15. mail lühialbumi “Bittersweet”, mis on stiililiselt jätk tema 2017. aasta albumile “Coffee For One”. Muusika on inspireeritud suuresti soulmuusikast, mis on saanud toe kaasaegsest produktsioonist. Lühialbumil on Liisi kimpu pannud nii mõtteid sellest, mis talle hetkel oluline on, kui ka välgatusi ja varje nö eelmisest “pere-eelsest” elust ja läbielatud emotsioonidest, millele tundus, et tuleks nüüd nende lugudega punkt panna.

6. juuni sumedal kontsertõhtul tulevad esitusele artistide uute lühialbumite lood, aga ka varasem looming.

“Oleme Liisiga mõlemad jazzmuusika juurtega ja õppinud Londonis, kus me ka tutvusime. Muusikalises võtmes liigume mõlemad pop-soul muusika poole, katsetades ka elektroonilisemate varjunditega. Meile tundus, et mõlema uus looming võiks mõnusalt (vähemalt) üheks õhtuks haakuda,” avab Anett esitluskontserdi ootust.

“Peale selle, et meil on ühine Londoniga seotud periood, ja et olen juba ammu aru saanud, et ta teeb oma asja hästi, on meil ka hea niisama-kohvitassi-taga klapp. Oleme mõlemad ka ennast järjest rohkem laulukirjutajatena avastamas. Usun, et meie isiklikke lugusid täis ühisel õhtul täiendame üksteist ja üldse naiseks olemise erinevaid etappe hästi,” kirjeldab ühist kontserdiõhtut Liisi Koikson.

Piletid Ticketerist alates homsest, 15. maist!

Enne ürituse algust on Kivi Paber Käärid kenasti avatud mõnusaks õhtusöögiks ja soojenduseks kontsertõhtule.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.