RAILI LILLEORG AVALDAS DEBÜÜTSINGLI “ELADES”

Foto: Elerin Tammel

Noor muusik Raili Lilleorg tuli 13. mail välja oma esimese singliga, mis kannab nime “Elades”.

Suviselt helge lugu räägib lihtsatest asjadest nagu külm dušš, puhas vesi ja head sõbrad, ning meenutab, et aeg-ajalt võib õuna kõrvale endale ka jäätist lubada, sest kõik need asjad teevad elu palju rõõmsamaks ja kvaliteetsemaks.

Loo sõnade ja viisi autor on Raili ise, kes õpib rütmimuusikat Viljandi kultuuriakadeemias, laulab ja mängib basskitarri. Noore muusiku soov on pakkuda oma lauludega kuulajatele mõtteainet. Ta on väikestviisi maailmaparandaja, kes usub inimeste headusesse.

Raili iseloomustab muusikapala nii: “Igaühel on võimalik teha nii mõndagi selle heaks, et ka vanana, hoolimata kortsukestest ja hallidest juustest, olla ilus inimene, sest just lahke ja emotsionaalselt terve inimene on kõige ilusam. Sellest laulust võib leida mõningaid mõtteteri, kuidas seda ilu saavutada.”

Railiga koos musitseerivad teised kultuuriakadeemia tudengid Maris Pihlap (viiul ja taustalaul), Henri Tammai (trummid), Madis Orr (elektrikitarr) ning Kertu Aer (klahvpill). Salvestamise, miksi ja masteri eest hoolitses José Diogo Neves.

Raili uue loominguga kursis olemiseks jälgi tema Facebook’i lehte.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.